MMA PLFAME MMANajman odpowiada Bońkowi i Borkowi: Niech się zajmie obsługą telefonu, by znowu swojego kopyta nie opublikował

Najman odpowiada Bońkowi i Borkowi: Niech się zajmie obsługą telefonu, by znowu swojego kopyta nie opublikował

Marcin Najman nie pozostał głuchy na obelgi i odpowiada Zbigniewowi Bońkowi i Mateuszowi Borkowi. Obaj skrytykowali “El Tesosterona” za jego “walkę” na minionej gali FAME MMA 8.

Najman odpowiada Bońkowi i Borkowi

Tam Marcin Najman został zdyskwalifikowany w starciu z Don Kasjo, którego dwukrotnie sfaulował. Najpierw obalił, a potem kopnął. Zrobił to, mimo zakontraktowania pojedynku w formule bokserskiej. Sędzia musiał zdyskwalifikować “El Testosterona” i przyznać zwycięstwo Kasjuszowi Życińskiemu.

Najman odpowiada Bońkowi i Borkowi: Niech się zajmie obsługą telefonu, by znowu swojego kopyta nie opublikował

Zachowanie Marcina Najmana skrytykowało niemal całe polskie środowisko sportów walki, w tym Mateusz Borek, który o walce “El Testosterona” wypowiedział się dla Kanału Sportowego. Tam kpił z zachowania Marcina Najmana, gdzie zaznaczył, że organizacja FAME MMA nie powinna zapłacić mu pieniędzy.

Prezes PZPN, Zbigniew Boniek natomiast wprost nazwał Najmana “totalnym debilem”.

Co na to wszystko sam zainteresowany? W mediach społecznościowych odniósł się do tych dwóch postaci z polskiego sportu:

Kto sieje wiatr ten zbiera burze… dziś jakieś Bońki, Borki znowu mają coś do powiedzenia, a lepiej by było gdyby jeden zajął się reprezentacją, a inny obsługą telefonu, by znowu gdzieś swojego kopyta nie opublikował …

Zobacz także:

FAME MMA ukarze Marcina Najmana! Pieniądze z kary pójdą na… wsparcie amatorskiego MMA!

Organizacja FAME MMA ukarze Marcina Najmana! “El Testosteron” dał najgorszą walkę w swojej sportowej karierze, gdzie na gali FAME MMA 8 obalił, a potem kopnął swojego rywala w walce… bokserskiej. Za swoje zachowanie Najman został zdyskwalifikowany.

Trener Najmana przeprasza za akcję z Don Kasjo: Moje zachowanie było kompletnie nieprofesjonalne

Trener Marcina Najmana Damian Herczyk przeprasza za akcję z Don Kasjo, która wydarzyła się na minionej gali FAME MMA 8. Po zdyskwalifikowaniu “El Testosterona” za nielegalne ciosy podczas walki z Kasjuszem Życińskim, w klatce wywołała się awantura.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis