MMA PLFAME MMAFAME MMA ukarze Marcina Najmana! Pieniądze z kary pójdą na… wsparcie amatorskiego MMA!

FAME MMA ukarze Marcina Najmana! Pieniądze z kary pójdą na… wsparcie amatorskiego MMA!

Organizacja FAME MMA ukarze Marcina Najmana! “El Testosteron” dał najgorszą walkę w swojej sportowej karierze, gdzie na gali FAME MMA 8 obalił, a potem kopnął swojego rywala w walce… bokserskiej. Za swoje zachowanie Najman został zdyskwalifikowany.

Rywalem “El Testosterona” był Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Ich pojedynek miał bardzo duże podłoże emocjonalne. Marcin Najman ewidentnie nie wytrzymał presji tego starcia i uciekł do faulowania.

Teraz odpowie za swoje zachowanie przed pracodawcą, jakim jest organizacja FAME MMA.

FAME MMA ukarze Marcina Najmana! Pieniądze z kary pójdą na… wsparcie amatorskiego MMA!

Jeden z szefów FAME MMA, Krzysztof Rozpara w rozmowie z Dominikiem Woźniakiem zapowiedział ukaranie Marcina Najmana. Były zawodowy pięściarz będzie musiał zapłacić za swój występ, a pieniądze, które FAME MMA wyegzekwuje pójdą na szczytny cel:

“Dla Marcina Najmana kara finansowa. To jest mechanizm, który jest zapisany w naszych umowach i musi ponieść konsekwencja. Ta kara może być większa od jego gaży. Tylko, żeby nie było, że któryś z widzów zarzuci nam, że w taki sposób chcemy zarobić pieniądze. Taka kara na pewno będzie, a fundusze, które w ten sposób będą “zaoszczędzone:, to przekażemy na wsparcie ALMMY – na wsparcie amatorskiej ligi.”

Zobacz także:

Trener Najmana przeprasza za akcję z Don Kasjo: Moje zachowanie było kompletnie nieprofesjonalne

Trener Marcina Najmana Damian Herczyk przeprasza za akcję z Don Kasjo, która wydarzyła się na minionej gali FAME MMA 8. Po zdyskwalifikowaniu “El Testosterona” za nielegalne ciosy podczas walki z Kasjuszem Życińskim, w klatce wywołała się awantura.

Teraz Norman Parke vs Don Kasjo? Były mistrz KSW prowokuje zdjęciem ze spotkania twarzą w twarz

Czy teraz będzie walka Normana Parke vs Don Kasjo na jednej z kolejnych gal FAME MMA? Irlandczyk podchwycił temat potencjalnej rywalizacji z Kasjuszem Życińskim i zaczyna prowokować.

Trener Najmana: Rozpie*doliłbym Kasja poza klatką!

Damian Herczyk był pełen emocji po walce Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Doszło do dużych kontrowersji! Zobaczcie co powiedział trener DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała po całym zamieszaniu.