MMA PLFAME MMAFAME MMA ukarze Marcina Najmana! Pieniądze z kary pójdą na… wsparcie amatorskiego MMA!

FAME MMA ukarze Marcina Najmana! Pieniądze z kary pójdą na… wsparcie amatorskiego MMA!

Organizacja FAME MMA ukarze Marcina Najmana! “El Testosteron” dał najgorszą walkę w swojej sportowej karierze, gdzie na gali FAME MMA 8 obalił, a potem kopnął swojego rywala w walce… bokserskiej. Za swoje zachowanie Najman został zdyskwalifikowany.

FAME MMA ukarze Marcina Najmana

Rywalem “El Testosterona” był Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Ich pojedynek miał bardzo duże podłoże emocjonalne. Marcin Najman ewidentnie nie wytrzymał presji tego starcia i uciekł do faulowania.

Teraz odpowie za swoje zachowanie przed pracodawcą, jakim jest organizacja FAME MMA.

FAME MMA ukarze Marcina Najmana! Pieniądze z kary pójdą na… wsparcie amatorskiego MMA!

Jeden z szefów FAME MMA, Krzysztof Rozpara w rozmowie z Dominikiem Woźniakiem zapowiedział ukaranie Marcina Najmana. Były zawodowy pięściarz będzie musiał zapłacić za swój występ, a pieniądze, które FAME MMA wyegzekwuje pójdą na szczytny cel:

“Dla Marcina Najmana kara finansowa. To jest mechanizm, który jest zapisany w naszych umowach i musi ponieść konsekwencja. Ta kara może być większa od jego gaży. Tylko, żeby nie było, że któryś z widzów zarzuci nam, że w taki sposób chcemy zarobić pieniądze. Taka kara na pewno będzie, a fundusze, które w ten sposób będą “zaoszczędzone:, to przekażemy na wsparcie ALMMY – na wsparcie amatorskiej ligi.”

Zobacz także:

Trener Najmana przeprasza za akcję z Don Kasjo: Moje zachowanie było kompletnie nieprofesjonalne

Trener Marcina Najmana Damian Herczyk przeprasza za akcję z Don Kasjo, która wydarzyła się na minionej gali FAME MMA 8. Po zdyskwalifikowaniu “El Testosterona” za nielegalne ciosy podczas walki z Kasjuszem Życińskim, w klatce wywołała się awantura.

Teraz Norman Parke vs Don Kasjo? Były mistrz KSW prowokuje zdjęciem ze spotkania twarzą w twarz

Czy teraz będzie walka Normana Parke vs Don Kasjo na jednej z kolejnych gal FAME MMA? Irlandczyk podchwycił temat potencjalnej rywalizacji z Kasjuszem Życińskim i zaczyna prowokować.

Trener Najmana: Rozpie*doliłbym Kasja poza klatką!

Damian Herczyk był pełen emocji po walce Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Doszło do dużych kontrowersji! Zobaczcie co powiedział trener DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała po całym zamieszaniu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis