MMA PLDon KasjoTrener Najmana przeprasza za akcję z Don Kasjo: Moje zachowanie było kompletnie nieprofesjonalne

Trener Najmana przeprasza za akcję z Don Kasjo: Moje zachowanie było kompletnie nieprofesjonalne

Trener Marcina Najmana Damian Herczyk przeprasza za akcję z Don Kasjo, która wydarzyła się na minionej gali FAME MMA 8. Po zdyskwalifikowaniu “El Testosterona” za nielegalne ciosy podczas walki z Kasjuszem Życińskim, w klatce wywołała się awantura.

Trener Najmana przeprasza

W niej uczestniczył także trener DAAS Berserkers Bielsko-Biała Damian Herczyk. W sieci są filmiki, które pokazują, że trener Marcina Najmana wykręcił Życińskiemu nogę:

Teraz za to zachowanie przeprosił.

Trener Najmana przeprasza za akcję z Don Kasjo: Moje zachowanie było kompletnie nieprofesjonalne

Damian Herczyk na oficjalnym profilu swojego klubu przeprosił za swoje zachowanie na minionej gali FAME MMA 8:

“Szanowni Państwo,

Wczorajsza sytuacja była dla mnie ogromną lekcją. Popełniłem błąd i z całego serca chciałbym za niego przeprosić. Wszelkie tłumaczenia „dlaczego tak się stało?” z mojej strony uważam za zbędne. Od 12 lat jestem trenerem, a całe moje życie to sport. W pełni jestem świadomy, ze moje zachowanie było kompletnie nieprofesjonalne. Zadziałałem impulsywnie, nie do końca w całym ferworze wiedząc co tak naprawdę się dzieje.

Niestety, na przeszłość wpływu nie mamy. Pozostaje tylko wyciągnąć wnioski. Nie mogę pozwolić jednak, aby za mój błąd pokutowali inni. Wszelkie obraźliwe komentarze, posty godzące w klub Daas Berserkers Team Bielsko-Biała będą usuwane. Zawodnicy, amatorzy oraz młodzież i dzieci trenująca w klubie na to nie zasługują. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Złe oceniłem sytuacje, odruchowo chcąc wyeliminować zagrożenie, co przerodziło się w ogromny błąd. Jeszcze raz serdecznie wszystkim przepraszam- zarówno sportowców, młodzież, federacje FameMMA jak i samego Kasjusza. Pamiętajcie proszę, ze jesteśmy tylko ludźmi.

Nawet najbardziej opanowanym i doświadczonym osobom zdarzają się pomyłki.

Damian Herczyk”

Szanowni Państwo,Wczorajsza sytuacja była dla mnie ogromną lekcją. Popełniłem błąd i z całego serca chciałbym za niego…

Posted by DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała on Sunday, November 22, 2020

Zobacz także:

Teraz Norman Parke vs Don Kasjo? Były mistrz KSW prowokuje zdjęciem ze spotkania twarzą w twarz

Czy teraz będzie walka Normana Parke vs Don Kasjo na jednej z kolejnych gal FAME MMA? Irlandczyk podchwycił temat potencjalnej rywalizacji z Kasjuszem Życińskim i zaczyna prowokować.

Trener Najmana: Rozpie*doliłbym Kasja poza klatką!

Damian Herczyk był pełen emocji po walce Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Doszło do dużych kontrowersji! Zobaczcie co powiedział trener DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała po całym zamieszaniu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis