MMA PLFAME MMADominik Zadora o “egzekucji” na Mateuszu Murańskim: To miała być lekcja pokory i szacunku do sportu

Dominik Zadora o “egzekucji” na Mateuszu Murańskim: To miała być lekcja pokory i szacunku do sportu

Foto: Facebook/ Dominik Zadora

Dominik Zadora zabrał głos w sprawie głośnego ostatnio sparingu i rzekomej “egzekucji” na amatorze – Mateuszu Murańskim, który przygotowuje się do pojedynku z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.

Murański w wywiadzie dla MMA.PL zasugerował, że sparing z mistrzem K-1 organizacji FEN zakończył się dla niego “egzekucją”. Teraz mamy odpowiedź drugiej strony.

Dominik Zadora o “egzekucji” na Mateuszu Murańskim: To miała być lekcja pokory i szacunku do sportu

Dominik Zadora odniósł się do słów Murańskiego publikując pod wpisem na fanpage’u MMA.PL filmik z wyjaśnieniem całej sytuacji.

Oto, co w sprawie sławetnego sparingu ma do powiedzenia mistrz K-1:

“Siema, z tej strony Dominik Zadora. Chciałem odnieść się do słów Mateusza Murańskiego, gdzie ponoć zrobiłem na nim egzekucję. To nie tak wyglądało. Mateusz szykował się już dłuższy czas podobno do walki, gdzie miał zawalczyć na zawodowej gali. Po kilku treningach stwierdziłem, że się do tego nie nadaje. Mateusz usilnie próbował potwierdzić, że jest prawdziwym fajterem, przyszedł do mnie, że on chce sparować, chce trenować ze mną. Ja byłem po rehabilitacji, w skarpetkach, w dresie, ale powiedziałem, że dobra, możemy sparować.

I to nie była egzekucja, bo gdyby to była egzekucja, to ten sparing trwałby 3 sekundy. Trwało to troszeczkę dłużej. Biłem po nogach, biłem w brzuch, biłem delikatnie. To miała być lekcja pokory i szacunku do sportu, do nas do zawodowców, bo na tym ten nasz sport polega, a nie na tym, że się chodzi wybujałym i gada, że wszystkich się rozwali, bo takie też padały teksty. To miało pokazać, że nie jest gotowy. Doskonale wiedział, że ten sparing został nagrany i po nim przyszedł i powiedział, że się nie nadaje, że musi się jeszcze uczyć, podszkolić, ale ja powiedziałem, że nie ma problemu, ale zaznaczyłem, że jak weźmie jakąś zawodową walkę, to ten filmik ujrzy światło dzienne.

Proszę cię Mateusz, przestań kłamać w mediach, odstaw narkotyki i weź się za sport, bo niedługo masz walkę.”

Całego filmu szukajcie w komentarzach pod naszym wpisem na FB:

A jak wy to oceniacie❓KUP LEGALNY DOSTĘP DO FAME MMA 9 – http://bit.ly/FAMEMMAPPV9

Posted by MMA.pl on Tuesday, March 2, 2021

Zobacz także:

Patryk Kaczmarczyk pokazał ile wyciśnie w martwym ciągu: Jestem silny, a jak jestem silny to wygram z każdym

Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Polsce – Patryk Kaczmarczyk pokazał ile wyciśnie w martwym ciągu. Mistrz Armia Fight Night przygotowuje się do kolejnej walki, która niedługo zostanie ogłoszona.

Mateusz Murański o Zadorze: Jak to świadczy o mistrzu FEN, z sparingu stała się egzekucja!

Mateusz Murański już siedemnastego kwietnia ma odnotować swój debiut w FAME MMA. 27-latek podczas jubileuszowej edycji będzie miał do wyjaśnienia konflikt z Arkadiuszem Tańcula.

Dana White o emeryturze Chimaeva: Napisał to w emocjach, wróci i zawalczy w lipcu!

Dana White wypowiedział się o ogłoszonej emeryturze Khamzata Chimaeva. Szef największej organizacji MMA na świecie wydaje się nie przejmować wpisem 26-letniego Borza.