MMA PLFAME MMAMateusz Murański o Zadorze: Jak to świadczy o mistrzu FEN, z sparingu stała się egzekucja!

Mateusz Murański o Zadorze: Jak to świadczy o mistrzu FEN, z sparingu stała się egzekucja!

Mateusz Murański już siedemnastego kwietnia ma odnotować swój debiut w FAME MMA. 27-latek podczas jubileuszowej edycji będzie miał do wyjaśnienia konflikt z Arkadiuszem Tańcula.

Przypomnijmy, że do tej walki miało dojść już w sobotę, lecz Murański doznał kontuzji. Walka została przeniesiona na nowy termin. Mimo wszystko ”Aroy” nie wierzy w kontuzje swojego przeciwnika. Tańcula nie jest wcale przekonany, że w nowym terminie dojdzie do ich konfrontacji. W tej sytuacji jest zawodnik rezerwowy.

Murański wyjaśnia sytuację z Zadorą: Może jakaś zawiść!

Kiedy pojawia się temat Mateusza Murańskiego aktywny w komentarzach jest Dominik Zadora. Mistrz FEN w przeszłości pomagał w treningach Murańskiego. 27-latek pokazał jak sytuacja wyglądała z jego perspektywy. Jak to oceniacie?

Nie nazwałbym tego konfliktem. Generalnie może zacznę od genezy. Na ten moment nasze relacje są neutralne, ja tego człowieka nie znam, on nie zna mnie, więc jakby na tym zostajemy. Jeśli pytasz o tamtą sytuację – no to był mój trener. Artur Gwóźdź od MMA, bardzo go szanuje za dokonania. Natomiast jeśli chodzi o Dominika Zadorę to… Powiedz mi jak to świadczy o zawodowcu, o mistrzu FEN, do którego przyjeżdża młody adept, który dopiero wchodzi w trening, bo jest bez żadnego przygotowania i wchodzi po prostu z ulicy – to był pierwszy, albo drugi tydzień przygotowań. Na końcu treningów są zawsze sparingi. I Dominik powiedział ”chodź posparujemy, zobaczymy jak Ty się w ogóle ruszasz” po czym z tego sparingu stała się egzekucja. Zaczął mnie lać w sposób karygodny, to nie był sparing tylko chciał mnie po prostu zbić. Sam sobie odpowiedz jak to świadczy o mistrzu FEN, zawodniku. Ja tam przyjeżdżałem pokornie potrenować. Ewidentnie może jakiś skrawek niedowartościowania mentalnego, może jakaś zawiść, nie chcę oceniać. Finał tej sytuacji był taki, że to zostało nagrane. Dominik Zadora po dwóch latach, gdy zaczął się temat FAME MMA nagle obudził się ze swoim telefonem i wrzucił filmik z sparingu ”jakim to ja jestem zawodnikiem, zobaczcie jaki to jest gość, jak on się bije”. Bardzo słabo.       

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Marcin Najman zabrał głos! Częstochowianin może zastąpić Popka?

Takie komentarze pojawiły się zaraz po informacji o kontuzji Popka Monstera (4-4). Długo nie musieliśmy czekać! Marcin Najman zabrał głos i zdradził czy jest szansa, aby zastąpił ”Króla Albanii”.