MMA PLarmia fight nightPatryk Kaczmarczyk pokazał ile wyciśnie w martwym ciągu: Jestem silny, a jak jestem silny to wygram z każdym

Patryk Kaczmarczyk pokazał ile wyciśnie w martwym ciągu: Jestem silny, a jak jestem silny to wygram z każdym

Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Polsce – Patryk Kaczmarczyk pokazał ile wyciśnie w martwym ciągu. Mistrz Armia Fight Night przygotowuje się do kolejnej walki, która niedługo zostanie ogłoszona.

Kaczmarczyk w mediach społecznościowych udostępnił filmik z treningu siłowego, na którym widać jego zmagania z martwym ciągiem.

Jak na zawodnika walczącego w kategorii piórkowej, to wyniki w martwym ciągu są imponujące.

Patryk Kaczmarczyk pokazał ile wyciśnie w martwym ciągu: Jestem silny, a jak jestem silny to wygram z każdym

Wynik Patryka Kaczmarczyka to 207 i 217 kilogramów w martwym ciągu. Robi wrażenie?

Dodatkowo, 22-latek zapowiedział ogłoszenie swojej kolejnej walki pod koniec tego tygodnia. Spekuluje się, że mistrz Armia Fight Night dołączy do Federacji KSW, u której zabiegał o kontrakt. Jednym z kandydatów do walki z Kaczmarczykiem jest inny reprezentant młodego pokolenia – Robert Ruchała, który w KSW przepycha się łokciami i notuje kolejne efektowne zwycięstwa.

Zobacz także:

Kontuzja Popka: FAME MMA wydało oświadczenie, Kizo wybierze rywala z piątki chętnych

Kontuzja Popka Monstera to informacja, która od wczoraj hula po polskim internecie. Raper, celebryta i sportowiec wypadł z walki wieczoru gali FAME MMA 9, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 6 marca.

Khamzat Chimaev wróci do oktagonu? Interweniuje przywódca Republiki Czeczeńskiej!

Od wczoraj wszyscy fani mieszanych sztuk walki zastanawiają się czy Khamzat Chimaev wróci do oktagonu. Czeczen reprezentujący Szwecję ogłosił wczoraj w swoich mediach społecznościowych zakończenie sportowej kariery.

Dana White o emeryturze Chimaeva: Napisał to w emocjach, wróci i zawalczy w lipcu!

Dana White wypowiedział się o ogłoszonej emeryturze Khamzata Chimaeva. Szef największej organizacji MMA na świecie wydaje się nie przejmować wpisem 26-letniego Borza.