MMA PLDana WhiteDana White o emeryturze Chimaeva: Napisał to w emocjach, wróci i zawalczy w lipcu!

Dana White o emeryturze Chimaeva: Napisał to w emocjach, wróci i zawalczy w lipcu!

Foto: Instagram/ Khamzat Chimaev

Dana White wypowiedział się o ogłoszonej emeryturze Khamzata Chimaeva. Szef największej organizacji MMA na świecie wydaje się nie przejmować wpisem 26-letniego Borza.

Przypominamy, że tej nocy Khamzat Chiamev ogłosił w mediach społecznościowych zakończenie sportowej kariery. Decyzja ta podyktowana jest jego aktualną sytuacją zdrowotną po przejściu COVID-19. Zdaniem zawodnika, nie jest on już w stanie wrócić na najwyższe obroty.

Dana White o emeryturze Chimaeva: Napisał to w emocjach, wróci i zawalczy w lipcu!

Swoje trzy grosze w tej sprawie dorzucił szef UFC, Dana White. Jego zdaniem, Chimaev, który przebywa aktualnie w Las Vegas, gdzie leczy się z powikłań po COVID-19, napisał post na Instagramie pod wpływem emocji i nie należy go traktować bardzo serio:

“Kiedy przyjechał tutaj, to Las Vegas, to lekarze zaopiekowali się nim i dali mu prednizon, który jest paskudnym sterydem. Jest on na mocnych lekach i wszystko, co powinien zrobić, to relaksować się i dochodzić do siebie. Musi skupić się na wyzdrowieniu. Dzisiaj natomiast wstał i próbował trenować, ale czuł się jak gówno i w emocjach opublikował to, co opublikował.

On nie powinien trenować, zwłaszcza w takim stanie, ale wiesz, że on jest dzikusem? Khamzat chce walczyć w każdy pieprzony weekend, a teraz nie jest w stanie trenować na pełnych obrotach. Wkurzył się i opublikował post o końcu kariery.”

White dodał także zakulisowo, że liczy na powrót Khamzata Chimaeva w lipcu tego roku.

Jak myślicie, jak ta sprawa się zakończy? Khamzat Chimaev zawalczy jeszcze kiedyś w UFC?

Zobacz także:

Kasjo i Parke twarzą w twarz! Czekacie?

Don Kasjo i Norman Parke twarzą w twarz przed następną galą FAME MMA 10. Do pojedynku “Króla” z byłym zawodnikiem UFC i KSW dojdzie już 17 kwietnia.

Sztabka złota stawką walki na FAME MMA 10! Zaskoczeni?

To prawda! Sztabka złota będzie stawką walki w walce w FAME MMA! Chodzi o pojedynek Don Kasjo z Normanem Parkiem, do którego dojdzie 17 kwietnia na gali FAME MMA 10.

Khamzat Chimaev kończy karierę w MMA! Zmagał się z powikłaniami po COVID-19!

Jeden z najlepiej prosperujących zawodników UFC, Khamzat Chimaev kończy karierę w MMA! Rosjanin reprezentujący Szwecję poinformował kibiców o zakończeniu swojej przygody ze sportem!