MMA PLUFCDerek Brunson vs Kevin Holland walką wieczoru marcowej gali UFC

Derek Brunson vs Kevin Holland walką wieczoru marcowej gali UFC

Foto: Facebook/ Derek Brunson

Pojedynek w kategorii średniej Derek Brunson vs Kevin Holland został walką wieczoru marcowej gali UFC. Zawodnicy, którzy prowadzili medialną krucjatę przeciwko sobie zmierzą się 20 marca.

Informacja o zakontraktowaniu tego pojedynku obiega właśnie amerykańskie media. Choć nie ma jeszcze oficjalnej wiadomości od UFC, to obaj zawodnicy zgodzili się na pięciorundową konfrontację w oktagonie i pozostają tylko formalności do zakontraktowania tego pojedynku.

Derek Brunson vs Kevin Holland walką wieczoru marcowej gali UFC

Brunson vs Holland będzie zatem walką wieczoru gali UFC on ESPN+, która odbędzie się 20 marca. Pojedynek ten odbędzie się w obiekcie UFC Apex w Las Vegas.

Official ! Big mouth is sleepy he needs a nap! Main event March 20 on ESPN😤

Posted by Derek Brunson on Tuesday, December 29, 2020

Derek Brunson (21-7) znajduje się w serii trzech zwycięstw z rzędu i jest blisko czołówki dywizji średniej. W ostatnich walkach pokonywał on Eliasa Theodorou, Iana Heinischa i Edmena Shahsbazyana.

Kevin Holland (21-5) to tegoroczne odkrycie organizacji UFC. Amerykanin w 2020 roku wygrał pięć kolejnych walk, wieńcząc swoją serię efektownym nokautem na Ronaldo “Jacare’ Souzie. Holland celuje w najwyższe lauty w UFC.

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk o rewanżu z Zhang: Gdybym wtedy nie miała tego krwiaka…

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się o potencjalnym rewanżu z Weili Zhang. Pojedynek obu pań na gali UFC 248 w licznych podsumowaniach rocznych w branżowych mediach został okrzyknięty “walką roku 2020”. Nie dziwi zatem fakt, że media pytają o potencjalny rewanż.

Walka olbrzymów! W lutym do klatki wraca rosyjski skandalista!

Viacheslav Datsik (5-7) tak łatwo nie odpuści! Rosyjski skandalista po zwolnieniu z więzienia myśli o następnym starcie. ”Ryży Tarzan” dwudziestego lutego ma zmierzyć się z Zuluzinho (12-9). Rosjanin waży ponad 130 kilogramów, zaś Brazylijczyk wedle Datsika grubo ponad 190 kilo…

Salim Touahri na dłużej w areszcie! Sąd w Krakowie podjął decyzję w sprawie byłego zawodnika UFC!

Salim Touahri na dłużej w areszcie! Były zawodnik UFC usłyszał decyzję Sądu Okręgowego w Krakowie dotyczącą przetrzymywania go w areszcie ze względu na zeznania świadka koronnego Krystiana K.