MMA PLNajnowszeUFCKarolina Kowalkiewicz spadła o dwie pozycje w rankingu UFC!

Karolina Kowalkiewicz spadła o dwie pozycje w rankingu UFC!

Hiobowe wieści zza oceanu!

Karolina Kowalkiewicz spadła o dwie pozycje
Foto: MMA JUNKIE

We wtorek organizacja UFC zaktualizowała rankingi po sobotnich wydarzeniach z Rio De Janeiro. Niestety… ziścił się najczarniejszy scenariusz.

Niepowodzeniem zakończyła się misja pt. Brazylia. Karolina Kowalkiewicz została zdominowana przez Iasmin Lucindo, wyraźnie przegrywając na kartach punktowych.

Przegrana z młodą Brazylijka zakończyła serię czterech kolejnych zwycięstw Kowalkiewicz. Na tym jednak nie koniec.

Łodzianka spadła na 15. miejsce kategorii słomkowej, natomiast Iasmin Lucindo przesunęła się o dwa oczka w górę, zajmując miejsce naszej reprezentantki.

Przed 38-letnią zawodniczką teraz długa droga. Polka ponownie będzie musiała zbudować swoją pozycję. Nie wykluczone, że Karolina Kowalkiewicz w najbliższym czasie wypadnie z czołowej piętnastki.

Chociaż nie jest to optymalna sytuacja dla sportowca w tak zaawansowanym wieku, to prawdopodobnie Karolina zmuszona będzie – jeżeli zależy jej na miejscu w rankingu – do dość szybkiego powrotu.

ZOBACZ TAKŻE: Wiewiór wygrał spór z Pasutem? Robert przyznał się do błędu!

Gdzie i kiedy? To jeszcze się okaże. Na ten moment łodzianka musi odpocząć, zresetować głowę i naładować baterię na kolejne występy w klatce amerykańskiego giganta. Oby już udane!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis