MMA PLUFCSalim Touahri na dłużej w areszcie! Sąd w Krakowie podjął decyzję w sprawie byłego zawodnika UFC!

Salim Touahri na dłużej w areszcie! Sąd w Krakowie podjął decyzję w sprawie byłego zawodnika UFC!

Salim Touahri na dłużej w areszcie! Były zawodnik UFC usłyszał decyzję Sądu Okręgowego w Krakowie dotyczącą przetrzymywania go w areszcie ze względu na zeznania świadka koronnego Krystiana K.

Salim Touahri na dłużej w areszcie
Foto: Facebook/ Salim Touahri

Touahri jest oskarżony o handel narkotykami i przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej mającej mieć związek z kibolami Cracovii. Od stycznia 2020 roku przebywa w areszcie i czeka na konkrety w swojej sprawie.

A te się nie pojawiają, bowiem w sprawie, w którą rzekomo zamieszany jest Salim Touahri pojawiły się ostatnio spore wątpliwości.

Salim Touahri na dłużej w areszcie!

Salim Touahri został oskarżony przez Krystiana K. o rzekomy handel narkotykami i udział w grupie przestępczej. Problem w tym, że zeznania Krystiana K. budzą sporo wątpliwości, a Prokuratura nie ma na ten moment jednoznacznych dowodów wskazujących winę byłego zawodnika UFC.

Sprawę zeznań Krystiana K. pseudonim “Klemens” skomentował także jeden z funkcjonariuszy CBŚP, który w rozmowie z Onetem przyznał:

“Salim został zatrzymany na kilka dni przed ślubem, bo uważano, że pęknie i powie wszystko, byle tylko wyjść na wolność. Tyle że wszystko wskazuje na to, że on jest niewinny – powiedział policjant. Zeznania Krystiana K. mogły być formą zemsty na Salimie.” – przyznał w rozmowie z Onet.pl..

Więcej o wątpliwościach dotyczących zatrzymania i przetrzymywania Salima Touahri możecie przeczytać u źródła -> TUTAJ.

Teraz natomiast okazuje się, że Salim Touahri decyzją Sądu Okręgowego w Krakowie zostanie w areszcie co najmniej do końca marca 2021 roku.

O sprawie byłego zawodnika UFC będziemy informować na bieżąco.

Salim Touahri w UFC

Salim Touahri do UFC trafił w 2017 roku jako jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników wagi półśredniej w Polsce. Kiedy zatrudniał go amerykański gigant, 31-latek miał rekord 10-1.

W oktagonie UFC mierzył się jednak z uznanymi nazwiskami – Warlleyem Alvesem, Keitą Nakamurą i Mickey Gallem. Wszystkie trzy walki przegrał, ale miał otrzymać ostatnią szansę na przełamanie złej passy.

Niestety, nie zdążył zawalczyć w UFC po raz czwarty, bowiem trafił do aresztu.

Zobacz także:

Maciej Kawulski skomentował wybryk Gamrota. Chodzi o scysję z policją!

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski skomentował wybryk swojego byłego podwójnego mistrza Matesza Gamrota, który według portalu klodzko.naszemiasto.pl, będąc pod wpływem alkoholu miał awanturować się z policją pod jednym z hoteli w swoim rodzinnym mieście.

Walka olbrzymów! W lutym do klatki wraca rosyjski skandalista!

Viacheslav Datsik (5-7) tak łatwo nie odpuści! Rosyjski skandalista po zwolnieniu z więzienia myśli o następnym starcie. ”Ryży Tarzan” dwudziestego lutego ma zmierzyć się z Zuluzinho (12-9). Rosjanin waży ponad 130 kilogramów, zaś Brazylijczyk wedle Datsika grubo ponad 190 kilo…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis