MMA PLJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk o rewanżu z Zhang: Gdybym wtedy nie miała tego krwiaka…

Joanna Jędrzejczyk o rewanżu z Zhang: Gdybym wtedy nie miała tego krwiaka…

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się o potencjalnym rewanżu z Weili Zhang. Pojedynek obu pań na gali UFC 248 w licznych podsumowaniach rocznych w branżowych mediach został okrzyknięty “walką roku 2020”. Nie dziwi zatem fakt, że media pytają o potencjalny rewanż.

Joanna Jędrzejczyk o rewanżu z Zhang
Foto: Facebook/ Joanna Jędrzejczyk

Jędrzejczyk to była dominatorka w dywizji słomkowej, a Weili Zhang to nowa mistrzyni tej kategorii wagowej. Pojedynek obu pań zakończył się decyzją sędziów na korzyść zawodniczki z Chin, ale panie pozostawiły w oktagonie sporo zdrowia.

Joanna Jędrzejczyk zostawiła go wyjątkowo dużo:

Joanna Jędrzejczyk o włos od mistrzostwa! "Jedna z najlepszych walk w  historii kobiecego MMA"

Joanna Jędrzejczyk o rewanżu z Zhang: Gdybym wtedy nie miała tego krwiaka…

Teraz, w rozmowie ze SCMP MMA Polka odniosła się do pomysłu rewanżu z Weili Zhang. Jej zdaniem rewanż po takiej konfrontacji jaką oglądaliśmy w marcu po prostu musi się wydarzyć. Nawet mimo faktu, że Zhang na kolejną obronę mistrzowskiego pasa preferuje Rose Namajunas:

“Może ona nie chce ze mną walczyć? Nie wiem w sumie dlaczego, bo już raz mnie pokonała. Ludzie teraz będą mówić: “Och, zostałaś pokonana”, ale prawda jest taka, że ta walka była niesamowicie bliska. Gdybym nie miała wtedy krwiaka na głowie, to mogłoby to zakończyć się inaczej. Ale w porządku. Okej, będę bardziej niż szczęśliwa widząc Rose Namajunas w walce z Weili. Może tym razem to Rose wygra?”

A Wy którą walkę wolelibyście zobaczyć: Weili Zhang vs Joanna Jędrzejczyk 2 czy Weili Zhang vs Rose Namajunas?

Zobacz także:

Salim Touahri na dłużej w areszcie! Sąd w Krakowie podjął decyzję w sprawie byłego zawodnika UFC!

Salim Touahri na dłużej w areszcie! Były zawodnik UFC usłyszał decyzję Sądu Okręgowego w Krakowie dotyczącą przetrzymywania go w areszcie ze względu na zeznania świadka koronnego Krystiana K.

Walka olbrzymów! W lutym do klatki wraca rosyjski skandalista!

Viacheslav Datsik (5-7) tak łatwo nie odpuści! Rosyjski skandalista po zwolnieniu z więzienia myśli o następnym starcie. ”Ryży Tarzan” dwudziestego lutego ma zmierzyć się z Zuluzinho (12-9). Rosjanin waży ponad 130 kilogramów, zaś Brazylijczyk wedle Datsika grubo ponad 190 kilo…

Maciej Kawulski skomentował wybryk Gamrota. Chodzi o scysję z policją!

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski skomentował wybryk swojego byłego podwójnego mistrza Matesza Gamrota, który według portalu klodzko.naszemiasto.pl, będąc pod wpływem alkoholu miał awanturować się z policją pod jednym z hoteli w swoim rodzinnym mieście.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis