MMA PLNajnowszeUFC50 tysięcy dolarów za poddanie duszeniem! Anthony Smith akceptuje wyzwanie Alexa Pereiry!

50 tysięcy dolarów za poddanie duszeniem! Anthony Smith akceptuje wyzwanie Alexa Pereiry!

Wygląda na to, że w MMA na najwyższym poziomie będziemy mogli obejrzeć jak pewien zakład staje się rzeczywistością! Chodzi o wyzwanie Alexa Pereiry, które zaakceptował Anthony Smith! Stawka? 50 tysięcy dolarów za poddanie duszeniem!

Anthony Smith

W sobotę przy okazji gali UFC 301 w Rio de Janeiro, Anthony Smith odpowiedział na wyzwanie, które rzucił mu mistrz wagi półciężkiej Alex Pereira.

50 tysięcy dolarów za poddanie duszeniem! Anthony Smith akceptuje wyzwanie Alexa Pereiry!

Sprawa dotyczy potencjalnego meczu grapplingowego, w którym Smith miałby zacząć starcie od zajścia za plecy Pereiry i miałby 5 minut czasu na poddanie rywala. Jeśli go podda, to zgarnia 50 tysięcy dolarów, ale jeśli mu się ta sztuka w pięć minut nie uda, lub jeśli Pereira zdoła uciec, to wtedy zakład wygrywa ten drugi.

Smith jest otwarty na takie wyzwanie:

“Co on powiedział, jak to było? Powiedział, że wyłoży 50 tysięcy dolarów jak zacznę walkę za jego plecami? Zaczynam od jego pleców, wpinam się i mam 5 minut na poddanie go? I on chce dać za to 50 tysięcy dolarów? Wezmę tą kasę! Wezmę te jego pieniądze! Jeśli zacznę w tej sposób, to uduszę go!”

Anthony Smith jest niezwykle pewny sowich umiejętności parterowych. Na dodatek, na minionej właśnie gali UFC 301 pokazał ich cząstkę. Już w pierwszej rundzie walki z Vitorem Petrino poddał swojego oponenta:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis