MMA PLNajnowszeUFCThe Rock trenuje MMA: Będę musiał przygotować się ciężej niż do czegokolwiek innego w życiu [WIDEO]

The Rock trenuje MMA: Będę musiał przygotować się ciężej niż do czegokolwiek innego w życiu [WIDEO]

Popularny wrestler i aktor – Dwayne “The Rock” Johnson trenuje MMA! W sieci pojawiły się migawki z jego poczynań na macie!

The Rock trenuje MMA

52-latek jest obecnie supergwiazdą show biznesu. W niedzielę wieczorem zamieścił na swoim Instagramie wideo, na którym widać jak zaczyna szlifować swoje umiejętności w mieszanych sztukach walki.

Jego potencjalny debiut w klatce mógłby okazać się marketingowych hitem, ale póki co, nic z tych rzeczy.

The Rock trenuje MMA: Będę musiał przygotować się ciężej niż do czegokolwiek innego w życiu [WIDEO]

Johnson wcieli się w rolę dwukrotnego zwycięzcy turnieju wagi ciężkiej UFC i swego czasu uznawanego za najniebezpieczniejszego zawodnika w dywizji ciężkiej – Marka Kerra.

Film, w którym wystąpi Johnson będzie przedstawiał wzloty i upadki Kerra z czasów jego świetności:

“Dzień 1: Obóz treningowy MMA. Przygotowuje się do filmu “Smashing Machine”. Uczę się tego codziennie. To bardzo upokarzająca, intensywna i motywująca podróż do świata walki i stawania się postacią Marka Kerra – dwukrotnego mistrza turniejowego wagi ciężkiej UFC i mistrza Vale Tudo. Ciężko pracuję, i będę musiał przygotować się ciężej niż do czegokolwiek innego w życiu.” – napisał na Instagramie The Rock.

Zaciekawiła Was ta migawka przedstawiająca przygotowania Dwayne’a Johnsona do roli Marka Kerra? Będziecie czekać na premierę tego filmu?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis