MMA PLConor McGregorConor McGregor prowokuje Poiriera: Ostatnio po 30 sekundach zanurkowałeś po nogi, teraz będę na to przygotowany

Conor McGregor prowokuje Poiriera: Ostatnio po 30 sekundach zanurkowałeś po nogi, teraz będę na to przygotowany

Foto: Twitter/ Conor McGregor

Conor McGregor prowokuje Dustina Poiriera, czyli robi to, co wychodzi mu najlepiej. Tym razem zasugerował, że “Diament” w drugiej walce między nimi, która zakończyła się zwycięstwem Amerykanina szybko schodził po nogi i bał się rywalizacji na pięści.

Przypominamy, że walka Dustin Poirier vs Conor McGregor 3 odbędzie się 10 lipca na gali UFC 264. Będzie to zwieńczenie trylogii, bowiem w rywalizacji między tymi zawodnikami jest jak na razie 1:1.

Conor McGregor prowokuje Poiriera: Ostatnio po 30 sekundach zanurkowałeś po nogi, teraz będę na to przygotowany

Irlandczyk w mediach społecznościowych zacytował “będącego w gotowości do walki w stójce” Poiriera i próbuje zapewnić sobie rywalizację na pięści w trzeciej walce obu panów:

“Dobrze słyszeć Dustin, mam nadzieję, że tak będzie. Ostatnim razem, jak walczyliśmy, to zanurkowałeś po nogi po 30 sekundach. Będę na środku oktagonu od samego początku, jeśli tego chcesz. Wiesz to. Będę gotowy na różne taktyki, tym razem. Do zobaczenia tam!”

A Wy jak typujecie tę walkę? Dustin Poirier ponownie pokona Conora McGregora czy tym razem to Irlandczyk wyjdzie zwycięsko z oktagonowej batalii?

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [07-10.04.2021]

Przed nami niezwykle ekscytujący weekend pełen emocji związanych MMA. Sprawdźcie co warto obejrzeć!

Paweł Jóźwiak spotkał się z Rafałem Kijańczukiem: Nie będzie zmiany werdyktu na no-contest

Prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak spotkał się z Rafałem Kijańczukiem i ustalił działania po ostatnim zamieszaniu jakie miało miejsce na gali FEN 33.

OFICJALNIE: Gale Bellator MMA w TVP Sport!

Druga największa organizacja MMA na świecie już oficjalnie będzie transmitowana w Polsce. Gale Bellator MMA transmitowane będą na antenie TVP Sport.

Legenda UFC wyrzucona z siłowni za niezałożenie maseczki: Maski nic nie dają, ludzie, obudźcie się!

Legenda UFC wyrzucona z siłowni za nieprzestrzeganie wymogów sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. Były zawodnik największej organizacji MMA na świecie nie założył na twarz… maseczki!