MMA PLBellatorOFICJALNIE: Gale Bellator MMA w TVP Sport!

OFICJALNIE: Gale Bellator MMA w TVP Sport!

Foto: TVP Sport

Druga największa organizacja MMA na świecie już oficjalnie będzie transmitowana w Polsce. Gale Bellator MMA transmitowane będą na antenie TVP Sport.

Świetne wieści przekazał m.in. dyrektor TVP Sport – Marek Szkolnikowski. Gale będą pokazywane w telewizji, Internecie oraz aplikacji mobilnej.

Jak wynika z artykułu zamieszczonego na stronie sport.tvp.pl pierwszą galą w ramach obowiązującej umowy będzie ta, która odbędzie się 16 kwietnia. W walce wieczoru Vadim Nemkov będzie bronił pasa wagi półciężkiej w starciu z Philem Davisem. Będzie to jeden z dwóch pojedynków ćwierćfinałowych Grand Prix, który zaplanowano na galę Bellator 257. W innym były czołowy zawodnik UFC Corey Anderson podejmie zawodnika, który był mistrzem czeczeńskiej organizacji ACA – Dovletdzhanem Yagshimuradovem.

Przez pewien okres gale Bellator MMA w Polsce pokazywała stacja Canal+. Jednak od ponad trzech lat w naszym kraju nie było oficjalnego nadawcy gal organizacji Scotta Cokera. Teraz na szczęście dla polskich fanów sytuacja się jednak zmieni.

TVP Sport poszerza swoją ofertę, jeśli chodzi o MMA. Ta jest już teraz naprawdę imponująca. Na antenach telewizji publicznej w najbliższym będziemy mogli oglądać gale takich organizacji jak:

  • Belllator MMA
  • PFL
  • ONE Championship
  • Armia Fight Night.

Zobacz także:

Będzie trzecia walka McGregor vs. Poirier. To już pewne! Jak obstawiacie?

Do trzeciego pojedynku między Iralndczykiem i Amerykaninem dojdzie w lipcu. Informację potwierdził sam “The Notorious”.

Demian Maia vs Belal Muhammad na UFC 263

Pojedynek w wadze półśredniej Demian Maia vs Belal Muhammad znalazł się w rozpisce gali UFC 263, która odbędzie się 12 czerwca.