MMA PLUFCLegenda UFC wyrzucona z siłowni za niezałożenie maseczki: Maski nic nie dają, ludzie, obudźcie się!

Legenda UFC wyrzucona z siłowni za niezałożenie maseczki: Maski nic nie dają, ludzie, obudźcie się!

Legenda UFC wyrzucona z siłowni za nieprzestrzeganie wymogów sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. Były zawodnik największej organizacji MMA na świecie nie założył na twarz… maseczki!

Siłownia, z której został wyrzucony była regularnie przez niego odwiedzana przez 14 lat! Tym samym emerytowany już zawodnik mieszanych sztuk walki postanowił nie wracać już do miejsca, w którym spędził kawał czasu!

Legenda UFC wyrzucona z siłowni za niezałożenie maseczki: Maski nic nie dają, ludzie, obudźcie się!

Chodzi o członka Galerii Sław UFC – Stephana Bonnara. Amerykanin w niedzielę wielkanocną, która była także dniem jego urodzin odwiedził swoją stałą siłownię. Niestety, został z niej wyrzucony!

Powód? Niedostosowanie się do aktualnych przepisów sanitarnych. W USA jest obowiązek noszenia maseczek we wszystkich siłowniach w kraju. Bonnar tej zasady nie przestrzegał, za co postanowiono wyrzucić go z klubu.

W nagranym w mediach społecznościowych filmie, Bonnar tak tłumaczy tamto zajście:

“Przychodzę na tę siłownię od 14 lat i zostaję wyrzucony w swoje własne urodziny, bo jedna z tych czarnych owiec tutaj naskarżyła na mnie, że nie noszę maseczki. Wiesz co, czarna owco? Dostałem zwolnienie lekarskie i nie muszę tego nosić. Mam astmę i maseczka nie jest wskazana. Poza tym, maski nic nie dają, obudźcie się ludzie! To bzdury!”

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [07-10.04.2021]

Przed nami niezwykle ekscytujący weekend pełen emocji związanych MMA. Sprawdźcie co warto obejrzeć!

Paweł Jóźwiak spotkał się z Rafałem Kijańczukiem: Nie będzie zmiany werdyktu na no-contest

Prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak spotkał się z Rafałem Kijańczukiem i ustalił działania po ostatnim zamieszaniu jakie miało miejsce na gali FEN 33.

OFICJALNIE: Gale Bellator MMA w TVP Sport!

Druga największa organizacja MMA na świecie już oficjalnie będzie transmitowana w Polsce. Gale Bellator MMA transmitowane będą na antenie TVP Sport.