MMA PLBonus BGCBonus BGC ogłosił kolejny występ! Będzie uderzał z całej epy!

Bonus BGC ogłosił kolejny występ! Będzie uderzał z całej epy!

Świat sportów walki obiegła dzisiaj zaskakująca wiadomość. Łazarski Gladiator z Poznania wraca do rywalizacji! Piotr Witczak już w najbliższym miesiącu zawalczy w walce wieczoru gali Punch Down 3.

Na razie jeszcze nie jest znany przeciwnik Witczaka. Wiadomo jedynie, że popularny raper zawalczy w extra fightcie podobnie jak Łukasz Lupa na poprzedniej edycji Punchdown.

Jak wyglądają walki na Punch Down?

Punch Down jest pierwszą polską federacją walk na liście. W każdym starciu mierzy się dwóch przeciwników, którzy na przemian uderzają się w policzek otwartą dłonią. Pojedynek może zakończyć się nokautem, lub decyzją sędziowską. Niedawno ruszyły zapisy dla zawodników chcących wziąć udział w październikowej gali.

Co dalej z karierą Bonusa w MMA?

Wiadomość o formule najbliższego starcia Bonusa jest zaskakująca, biorąc pod uwagę, że ostatnich miesiącach Witczak intensywnie przygotowywał się do walki w MMA. Miał on nawet zaplanowany pojedynek z Johnem Painterem na marcowej gali Celtic Gladiators. Nie odbył się on jednak z powodu pandemii COVID-19.

Witczak uspokoił fanów, którzy po ogłoszeniu jego najbliższego starcia pytali, czy to koniec jego przygody z mieszanymi sztukami walki. Poznanianin przyznał, że cały czas przygotowuje się do walk MMA, a Punch Down jest dla niego zwyczajnie fajną przygodą.

Jak przebiegała dotychczasowa przygoda Witczaka ze sportami walki?

Bonus BGC stoczył dotychczas cztery pojedynki w formule MMA i odniósł w nich cztery porażki. Przed ostatnim starciem z Marcinem Najmanem na Fame MMA 5 zaczął jednak ciężko trenować. Mimo, że El Testosteron okazał się dla niego przeszkodą nie do przejścia widać było duży postęp w umiejętnościach Witczaka. Porażka nie zatrzymała jego zapału do zmiany stylu życia i Bonus cały czas pozostaje w treningu, co często relacjonuje na swoich mediach społecznościowych.

View this post on Instagram

Dzień dobry 😉#cardio @extremehobbytm

A post shared by Piotr Witczak „BONUS BGC” (@bonusbgc_official) on

Jak oceniacie szansa Bonusa w walce na liście? Czekacie na jego powrót do oktagonu ?

Zobacz także:

Rywal Różala na gołe pięści? Maciej Kawulski zdradza: Większy, bardziej doświadczony

Zastanawiacie się jaki będzie rywal Różala w walce na gołe pięści? Były mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW zadebiutuje w nowej formule w organizacji Genesis, którą założył Maciej Kawulski.

Jest decyzja! Don Kasjo nie będzie się już bił w MMA! 

Kasjusz Życiński stoczy walkę na najbliższej gali Fame MMA 8.
Teraz zamierzam skupić się wyłącznie na Boksie