MMA PLBonus BGCTo koniec Bonusa BGC? “Łazarski Gladiator” szuka pracy i sprzedaje swoje puchary!

To koniec Bonusa BGC? “Łazarski Gladiator” szuka pracy i sprzedaje swoje puchary!

Sytuacja Bonusa BGC się nie polepsza. Ostatnio w internecie pojawiła się informacja, że rozstał się ze swoją żoną Anitą. Wcześniej można było także zaobserwować bardzo częste dodawanie i usuwanie kontrowersyjnych wpisów.

To koniec Bonusa BGC?
Foto: To koniec Bonusa BGC? "Łazarski Gladiator" szuka pracy i sprzedaje swoje puchary!

Piotr Witczak miał zawalczyć na zbliżającej się gali High League w Gliwicach. Ostatecznie nie dojdzie do jego pojedynku. Bonus w mediach społecznościowych otwarcie mówi, że poszukuje środków na życie. Przypomina, że nagrywa filmiki okolicznościowe z życzeniami. Teraz wstawiał na licytacje swoje puchary oraz pokazał, że szuka stałej pracy w Poznaniu.

Nie da się ukryć, że “Łazarski Gladiator” ma problemy psychiczne. Co jakiś czas widać w mediach społecznościowych, że nie panuje nad sobą.

Ostatnio Bonus BGC napisał na Instagramie, że… poszukuje nowej kobiety do życia. Okazało się, że rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Anitą.

Witczak posunął się dość daleko, postanowił sprzedać swój puchar za walkę ze “Ztrollowanym” na FAME MMA 2. Wystawił go na Instastories na licytację zaczynając od 200 zł, ostatecznie trofeum zostało sprzedane za 600 zł.

Kibicujemy, aby Bonus BGC szybko wyszedł na prostą i wrócił do walk MMA. Z pewnością będzie to trudna droga, lecz wierzymy, że pseudonim “Gladiator” sprawdzi się i w tym przypadku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis