MMA PLNajnowszeBonus BGCBonus BGC ma poważne problemy. Zamieścił poruszający wpis, który mówi wszystko!

Bonus BGC ma poważne problemy. Zamieścił poruszający wpis, który mówi wszystko!

Niestety, jeden z prekursorów freak fightów w Polsce Bonus BGC ma poważne problemy! Piotr Witczak, który zasłynął z udziału w programie Lufa-Pytanie kreując się na niepokonanego zawodnika mieszanych sztuk walki, a potem sprawdzał się w realnych walkach w klatce, zamieścił w mediach społecznościowych bardzo poruszający wpis, opisujący jego aktualny stan zdrowia.

Bonus BGC ma poważne problemy

Bonus BGC pozostaje nieaktywny w startach we freakach od marca 2022 roku, kiedy to na gali MMA VIP 4 przegrał w pierwszej rundzie przez TKO z Damianem Naganą. W swojej karierze “Łazarski Gladiator” stoczył osiem walk, wygrał tylko raz – z Bodychristem w walce na zasadach K-1.

Bonus BGC ma poważne problemy. Zamieścił poruszający wpis, który mówi wszystko!

I na tę chwilę to byłoby na tyle. Bonus BGC przyznał bowiem, że cierpi na poważną depresję i bierze środku antydepresyjne, które pozwalają mu utrzymać się na powierzchni. Dodał także, że przez ból kręgosłupa nie może na ten moment normalnie trenować.

To zatem najprawdopodobniej koniec sportowej kariery słynnego Bonusa BGC:

“Miałby to być długi post ale będzie krótki . Dziękuję wszystkim którzy dołożyli cegiełkę do mojego rozwoju . Mojemu trenerze Marcinu Koniku , sponsorom głównie @katbax_recykling i innym . Zawalczyłem wspólnie 8 walk , 6 MMA , 2 walki K1 . Zdrowie dla mnie jest najważniejsze a kręgosłup nie pozwala dalej ćwiczyć zapasów . Dziękuję to Wam kibicom za wszystko co dla mnie zrobiliście te mega wrzawy na największych Arenach , dziękuję rodzinie , wracam brać środki antydepresyjne które utrzymują mnie przy życiu .”

Zobacz także:

UFC 284 – wyniki

Czas na kolejną numerowaną galę UFC, która tym razem odbędzie się w australijskim Perth. Jej ozdobą będzie starcie na szczycie rankingu bez podziału na kategorie wagowe – Alexander Volkanovski vs. Islam Makhachev.

Robert Ruchała odpowiada niezadowolonemu Danielowi Rutkowskiemu: To KSW tak zarządziło, kto by odmówił?

W sieci pojawił się wywiad, w którym Robert Ruchała, czyli najbliższy pretendent do tymczasowego pasa mistrzowskiego KSW kategorii do 66 kilogramów odpowiada niezadowolonemu ze starcia z udziałem Ruchały, Danielowi Rutkowskiemu.

Michael Chandler chwali Gamrota: Pod kątem talentu nie brakuje mu absolutnie niczego!

Michael Chandler w najnowszym materiale UFC wypowiedział się o top piętnaście zawodników w kategorii lekkiej. Amerykanin w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie. Chandler zaś wbił szpilkę mówiąc o stójce Armana Tsarukyana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis