MMA PLGenesisRywal Różala na gołe pięści? Maciej Kawulski zdradza: Większy, bardziej doświadczony

Rywal Różala na gołe pięści? Maciej Kawulski zdradza: Większy, bardziej doświadczony

Foto: Facebook/ Maciej Kawulski

Zastanawiacie się jaki będzie rywal Różala w walce na gołe pięści? Były mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW zadebiutuje w nowej formule w organizacji Genesis, którą założył Maciej Kawulski.

I właśnie jeden z szefów KSW uchylił rąbka tajemnicy na temat rywala Marcina Różalskiego w jego premierowej walce w Genesis na gołe pięści.

Z kim się zmierzy?

Rywal Różala na gołe pięści? Maciej Kawulski zdradza: Większy, bardziej doświadczony

Maciej Kawulski zdradził pierwsze informacje, które sugerują, że Różal będzie miał naprawdę trudne wyzwanie przed sobą. Jego rywal ma być większy i bardziej doświadczony na sportowych arenach:

“A co jeśli powiem, że przeciwnikiem Różala będzie ktoś większy oraz bardziej doświadczony na światowych arenach walki ? 🙄🥴😤 Interesuje mnie kilka spraw 🤔 : Jak sobie wyobrażacie przeciwnika i samą walkę ? Jakie co do niej macie oczekiwania ? Jak myślicie do jakiej muzyki tym razem wyjdzie Marcin Różal Różalski ? Czy wydaje wam się, że formuła na gole pięści sprawi, że pojedynek będzie jeszcze bardziej realny ? Piszcie 🙌 Bardzo interesuje mnie co myślicie 👊

A co jeśli powiem, że przeciwnikiem Różala będzie ktoś większy oraz bardziej doświadczony na światowych arenach walki ?…

Opublikowany przez Maciej Kawulski Wtorek, 15 września 2020

Do wyrażania swojej opinii przez fanów zachęcił także sam Marcin Różalski. Oto, co zawodnik Genesis napisał na temat swojego przeciwnika:

Dzień dobry.Jak nigdy zapraszam do dyskusji bo co do niektórych pytań sam mam zagwostkę.Większy,tzn wyższy,czy cięższy,a może oba argumenty?Pamiętając moje starty w większości przypadków byłem,albo lżejszy,albo niższy,albo to i to.Piszę ogólnie o startach,nie tylko o walkach w federacji KSW.Bardziej doświadczony,ale w jakiej formule?Bardziej doświadczony,tzn więcej walk,walki z lepszymi przeciwnikami,czy bardziej medialne walki,przeciwnicy,federacje?Wielki ukłon dla Tych,którzy już na gołe piąchy się prali,też ciekaw jestem mojej adopcji do tego środowiska.Muzyka łagodzi obyczaje,więc chyba w tą stronę muszę iść i załagodzić wściekłość Przeciwnika.Walka w głowie już od dawna,a co jest pisane?Ileż ludzi chciało by znać swoją przyszłość.Do realnośći blisko,ale i daleko.Za udział w tak dużym projekcie dziękuję bo życie to ruch.

Dzień dobry.Jak nigdy zapraszam do dyskusji bo co do niektórych pytań sam mam zagwostkę.Większy,tzn wyższy,czy…

Opublikowany przez Marcina Różal Różalskiego Wtorek, 15 września 2020

Pierwsza gala organizacji Genesis odbędzie się już w październiku. Marcin Różalski wystąpi w walce wieczoru nowego formatu Macieja Kawulskiego.

Zobacz także:

Walka wieczoru KSW 55 – jest zapowiedź pojedynku Scott Askham vs Mamed Khalidov 2

Walka wieczoru nadchodzącej gali KSW 55 zainteresuje Was jeszcze bardziej! W sieci bowiem pojawiła się oficjalna zapowiedź pojedynku rewanżowego między Scottem Askhamem a Mamedem Khalidovem. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski wagi średniej.

Jan Błachowicz przed walką o pas UFC: Będę potrzebował waszego wsparcia!

Już 26 września dojdzie, zdaniem wielu, do najważniejszego pojedynku w historii polskiego MMA. Jan Błachowicz skrzyżuje rękawice z Dominickiem Reyesem w walce o pas kategorii półciężkiej UFC. Polak doprowadził do starcia po serii trzech wygranych, w tym po dwóch efektownych nokautach na Luku Rockholdzie i Coreyu Andersonie.