MMA PLArchiwumBonus BGCBonus BGC prosi o pomoc swoich fanów! Była gwiazda FAME walczy o powrót do zdrowia

Bonus BGC prosi o pomoc swoich fanów! Była gwiazda FAME walczy o powrót do zdrowia

Piotr Witczak zwrócił się do kibiców z bardzo ważnym apelem. Popularny ”Bonus BGC” rozpoczął zbiórkę, która pomoże mu wrócić do pełni sprawności po pobycie w szpitalu. Nie brakuje widzów/internautów, którzy chcą pomóc freak fighterowi.

Bonus

Witczak cieszył się naprawdę sporą popularnością w polskim internecie. 34-latek w 2018-2019 roku stoczył trzy walki w organizacji FAME MMA. Na piątej edycji przegrał przed czasem z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem. Po zakończeniu przygody z FAME stoczył jeszcze dwie walki.

Piotr podczas High League 1 przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Jakubem ”Japczanem” Piotrowiczem. Ostatni start ”Bonusa BGC” miał miejsce na gali MMA VIP 4, gdzie szybko musiał uznać wyższość debiutującego Damiana Nagany.

Bonus BGC prosi o pomoc!

Piotr Witczak to bez wątpienia bardzo popularna postać w polskich freak fightach. ”Bonus BGC” wyszedł z bardzo ważnym apelem do swoich fanów/obserwujących.

Piotr rozpoczął zbiórkę, która ma pomóc mu wrócić do pełni sprawności po pobycie w szpitalu.

Zbieram pieniądze na start po wizycie w szpitalu . Zbieram na rehabilitację . Z góry dziękuje i jestem wdzięczny . Każda pomoc jest dla mnie bardzo ważna. Pozdrawiam serdecznie – napisał Bonus BGC.

Wspomniana zbiórka [TUTAJ]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis