MMA PLDon KasjoJest decyzja! Don Kasjo nie będzie się już bił w MMA! 

Jest decyzja! Don Kasjo nie będzie się już bił w MMA! 

Kasjusz Życiński już dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój czwarty pojedynek w FAME MMA. Popularny ”Don Kasjo” w co-main evencie ósmej edycji zmierzy się z Marcinem Najmanem. Starcie będzie w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Na FAME MMA 8 zobaczymy również starcie w kategorii królewskiej. Mowa tutaj o Piotrze Piechowiaku, który zmierzy się z debiutującym w organizacji – Piotrem Szeligą. ”Bestia” w błyskawiczny sposób odprawił ”El Testosterona”. Szeliga zaś pokonał faworyzowanego przed walką Krystiana Pudzianowskiego. 

Don Kasjo definitywnie rezygnuje z MMA!

Kasjusz Życiński podjął decyzje! ”Don Kasjo” nie będzie już toczył pojedynków na zasadach MMA o czym wspomniał na kanale ”Kto wygrał”. Kasjusz zamierza skupić się na pojedynkach tylko i wyłącznie na zasadach boksu.

Ja już zrezygnowałem ogólnie z MMA. Ja już teraz tylko będę walczył w boksie o pas króla i tyle (..) Nie mam już aspiracji, aby trenować nawet boks co lubię jeszcze. Te inne po co mi? 

Przypomnijmy, że Kasjusz stoczył już dwie walki w MMA na galach freakowej organizacji. Po zamieszaniu zmieniono werdykt w walce z Adrianem ”Polakiem Polańskim, a w ostatnim pojedynku zaskoczył wielu. Były bokser w parterze poddaje rywala gilotyną. Mowa tutaj o walce na FAME MMA 6, gdy w drugiej odsłonie przed czasem odprawił Macieja Rataja. Dodać trzeba, że to nie pierwszy raz, gdy Kasjusz wspomina, że nie chce toczyć pojedynków w mieszanych sztukach walki.

Zobacz także:

Juras komentuje wypadnięcie Kołeckiego! Kiedy dojdzie do tej walki?

Niestety Szymon Kołecki ponownie kontuzjowany. ”Juras” skomentował całą sytuację w mediach społecznościowych

Szef FAME MMA odpowiada na słowa Oknińskiego! Team Rozpara czy Team Okniński?

Szef FAME MMA nie był zadowolony ostatnimi słowami i zachowaniem Mirosława Oknińskiego. Zobaczcie dosadną odpowiedz Krzysztof Rozpary