MMA PLPunch DownChcesz sprawdzić się w walce na liście? Ruszyły zapisy na kolejną galę Punch Down!

Chcesz sprawdzić się w walce na liście? Ruszyły zapisy na kolejną galę Punch Down!

Ruszyły zapisy do udziału w gali Punch Down 3. Po ponad sześciomiesięcznej przewie wywołanej pandemią, federacja wraca w nowej lokalizacji i z nowymi pomysłami.

Organizacja Punch Down powstała w 2019 roku z inicjatywy Jakuba “Ptysia” Henke i Patryka “Easy” Dzięcioła. W grudniu zorganizowali oni pierwszą galę, która spotkała się z dużym zainteresowaniem kibiców. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność tej formuły rywalizacji można spodziewać się, że najbliższe wydarzenie również okaże się sukcesem.

Na czym polegają walki na Punch Down ?

Reguły walki na Punch Down są proste. W każdym pojedynku mierzy się dwóch zawodników,  którzy na przemian uderzają się w policzek otwartą dłonią. Zawodnicy policzkują się wzajemnie maksymalnie 3 razy. Walka może zakończyć się nokautem lub decyzją sędziowską, w wypadku, gdy obaj zawodnicy dotrwają do końca pojedynku. Nowością na nadchodzącej gali będą walki kobiet.

Rozpoczynamy zapisy do PunchDown3!Głowna nagroda wzrasta do 30000 zł.Chętnych zapraszamy na naszą stronę internetową.

Opublikowany przez PunchDown Czwartek, 20 sierpnia 2020

Niewątpliwą zachętą do udziału w gali są wysokie nagrody finansowe. Nagroda główna w rywalizacji mężczyzn wyniesie 30 tysięcy złotych, z kolei panie powalczą o 5 tysięcy złotych. Czego jeszcze mogą spodziewać się uczestnicy i fani? Począwszy od pierwszej edycji Punch Down organizatorzy dbają o obecność na galach ciekawych gości ze świata sportu i osobowości internetowych. Dotychczas gale Punch Down  uświetnili swoją obecnością między innymi, jeden z włodarzy Fame MMA Michał Boxdel Baron, były mistrz KSW Marcin Wrzosek, czy niedawny przeciwnik Popka, Stifler.

Punch Down to nie tylko emocje sportowe. Podczas ostatniej edycji na scenie wystąpił Peja, więc prawdopodobnie i tym razem organizatorzy przygotują coś specjalnego.

Jakich zawodników poszukują włodarze Punch Down ?

Organizatorzy nie wymagają od zawodników doświadczenia w sportach walki ani osiągnięć sportowych. Liczy się przede wszystkim odwaga, twarda szczęka i chęć dobrej zabawy. Formularz zapisowy dostępny jest na stronie internetowej.

Nie jest jeszcze znana dokładna data ani lokalizacja wydarzenia. Wiadomo jedynie, że gala ma się odbyć się październiku we Wrocławiu. Więcej szczegółów, informacje o biletach, PPV i uczestnikach gali poznamy już niedługo.

Zobacz także:

Marcin Najman o walce Don Kasjo – Norman Parke.

Zawodnik Fame MMA jednoznacznie ocenił szanse Kasjusza, w takim pojedynku. Najman o walce Don Kasjo vs. Parke

Uczestnik ”Tylko Jeden” dostaje upragnioną walkę! Będziecie śledzić?

Piotrek Walawski pokazał się z dobrej strony w programie ”Tylko Jeden”. Teraz czas na nowe wyzwanie