MMA PLFAME MMABędzie duże zaskoczenie! Rywal Boxdela: Ze 100 razy miałem okazję dać sobie z kimś po mordzie!

Będzie duże zaskoczenie! Rywal Boxdela: Ze 100 razy miałem okazję dać sobie z kimś po mordzie!

Znany z kanału Maksymalnie na YouTube – Maksym Ziółkowski zadebiutuje w październiku na galach FAME. Zawodnik trenujący pod okiem Macieja Szyszki spotka się na FAME MMA 11 z Boxdelem.

Konferencja prasowa FAME MMA 11 przyniosła wiele nowych informacji. W niedziele ogłoszono kilka pojedynków, które 2 października odbędą się w Arenie Gliwice. Jedną z walk, która znajdzie się na karcie jest pojedynek Maksyma Ziółkowskiego z włodarzem federacji – Boxdelem. Starcie jest o tyle ciekawe, że podczas walki różnica kilogramów będzie mogła wynosić 20kg!

„Lubiłem się bić na ulicy”

Na kanale Mateusza Kaniowskiego na YouTube pojawił się wywiad z Ziółkowskim. Debiutujący w klatce na 11 gali FAME, podzielił się swoim doświadczeniem w sportach walki.

MMA trenuje od 6 miesięcy. Wcześniej trenowałem boks, jednak były to wyłącznie treningi prywatniej – bez sparingów. Ja lubiłem się bić na ulicy – jak był powód to zawsze. Nie policzę, ile miałem walk na ulicy. Ostatni raz na ulicy to biłem się jakieś półtora roku temu. Na pewno ze sto razy miałem okazję dać sobie z kimś po mordzie.

Zobacz także:

Parke komentuje odrzucenie propozycji rewanżu z Don Kasjo: To jest głupie i po prostu nie ma sensu!

Norman Parke (28-7-1) podczas wczorajszej konferencji prasowej zdradził, dlaczego postanowił odrzucić propozycję rewanżu z ”Don Kasjo”. Były tymczasowy mistrz KSW gwarantuje, że takie starcie aktualnie nie ma sensu.

Reakcja środowiska MMA na walkę Mańkowski-Parke: Za kilka lat trzeba będzie odbudować Koloseum!

To jest spore zaskoczenie! Podczas FAME MMA 11 dojdzie do drugiego starcia Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem na zasadach cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA. Zobaczcie jak środowisko mieszanych sztuk walki zareagowało na to ogłoszenie!

Pierwsze słowa Mateusza Gamrota po ogłoszeniu walki Mańkowski vs. Parke na FAME MMA 11!

Jest pierwszy komentarz Mateusza Gamrota (19-1)! Mowa o ogłoszonym drugim starciu Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Do walki dojdzie drugiego października na FAME MMA 11. Przypomnijmy, że ”Gamer” z ”Storminem” walczył trzy razy.