MMA PLBorys MańkowskiPierwsze słowa Mateusza Gamrota po ogłoszeniu walki Mańkowski vs. Parke na FAME MMA 11!

Pierwsze słowa Mateusza Gamrota po ogłoszeniu walki Mańkowski vs. Parke na FAME MMA 11!

Jest pierwszy komentarz Mateusza Gamrota (19-1)! Mowa o ogłoszonym drugim starciu Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Do walki dojdzie drugiego października na FAME MMA 11. Przypomnijmy, że ”Gamer” z ”Storminem” walczył trzy razy.

Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team ostatni pojedynek stoczył w Las Vegas, gdzie zmierzył się z weteranem Jeremy Stephensem (28-19). 30-latek nie zamierzał ryzykować i błyskawicznie poszedł po sprowadzenie. Dość łatwo Gamrot zdobył obalenie i obchodził pozycję. Chwila nieuwagi, a wtedy Gamrot idzie po technikę kończącą.

Gamrot o walce Mańkowski vs Parke: Jaram się!

Mateusz Gamrot (19-1) jest podekscytowany drugim starciem pomiędzy Borysem Mańkowskim, a Normanem Parke.

Wczoraj się dowiedzieliśmy o bardzo dobrej informacji… niespodziance. Borys vs Norman, 15 minut bez przerwy sam boks. Jaram się mega. Jedziemy z nim. Myślę, że to będzie koniec Normusia.

Zobacz także:

FAME 11: Borys Mańkowski na dłużej we freakowej organizacji? “Jeśli ściągną weterana UFC, na przykład…”

Na wczorajszej konferencji prasowej przed galą FAME 11 poznaliśmy walkę wieczoru październikowej imprezy. Main eventem gali będzie pojedynek na zasadach brudnego boksu między Borysem Mańkowskim a Normanem Parkiem.

Walczył w Tokio, a teraz został brutalnie pobity w centrum Dublina! Widzieliście?

Jack Woolley jeszcze kilkanaście dni temu walczył na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, a teraz czeka go zabieg twarzy. Jest to spowodowane brutalnym pobiciem, do którego doszło w centrum Dublina. 22-latek został napadnięty przez grupę agresywnych ludzi.