MMA PLDon KasjoParke komentuje odrzucenie propozycji rewanżu z Don Kasjo: To jest głupie i po prostu nie ma sensu!

Parke komentuje odrzucenie propozycji rewanżu z Don Kasjo: To jest głupie i po prostu nie ma sensu!

Norman Parke (28-7-1) podczas wczorajszej konferencji prasowej zdradził, dlaczego postanowił odrzucić propozycję rewanżu z ”Don Kasjo”. Były tymczasowy mistrz KSW gwarantuje, że takie starcie aktualnie nie ma sensu.

Mocne tempo! ”Stormin” najbliższy pojedynek stoczy jedenastego września. Podczas EFM Show 2 w Bułgarii zmierzy się z zawodnikiem publiczności – Vladislavem Kanchevem. Następnie Parke stoczy drugą walkę pod banderą FAME MMA. Drugiego października w formule cage box dojdzie do rewanżu z Borysem Mańkowskim.

Norman Parke: Dlaczego miałbym dać mu natychmiastowy rewanż!

Norman Parke postanowił odrzucić propozycję rewanżu z Kasjuszem Życińskim. ”Stormin” na konferencji prasowej zdradził, dlaczego to zrobił.

Dlaczego miałbym dać mu natychmiastowy rewanż po tym mancie które mu spuściłem. Jak on może prosić o rewanż skoro wygrałem wszystkie rundy. To jest głupie i po prostu nie ma sensu. Niech on wraca na koniec kolejki, ponieważ nowy król jest w mieście. Następnym razem on powinien być w narożniku, a walczyć powinna jego dziewczyna ponieważ miałaby większe szanse na pokonanie mnie. On powinien siedzieć z wiaderkiem i pozwolić swojej kobiecie wykonać robotę.

Zobacz także:

Borys Mańkowski odrzucił propozycję walki z Don Kasjo? Tak twierdzi Norman Parke!

Norman Parke (28-7-1) podczas konferencji prasowej zdradził, że Borys Mańkowski (22-8-1) miał dostać propozycję walki z ”Don Kasjo”. Były mistrz KSW postanowił odmówić.

FAME MMA 11: Krycha UFC wraca do klatki! Mocny konflikt: ”Co mówiłeś o mojej kobiecie?!”

To jest prawdziwy konflikt! Organizacja FAME MMA ponownie postanowiła zestawić walkę Krystiana Wilczaka z Aleksandrem Muzheiko. Warto zaznaczyć, że do tego starcia już próbowano doprowadzić, lecz zawodnik z teamu Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego doznał kontuzji.