MMA PLBorys MańkowskiReakcja środowiska MMA na walkę Mańkowski-Parke: Za kilka lat trzeba będzie odbudować Koloseum!

Reakcja środowiska MMA na walkę Mańkowski-Parke: Za kilka lat trzeba będzie odbudować Koloseum!

To jest spore zaskoczenie! Podczas FAME MMA 11 dojdzie do drugiego starcia Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem na zasadach cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA. Zobaczcie jak środowisko mieszanych sztuk walki zareagowało na to ogłoszenie!

W tak zwanym co-main evencie swój drugi pojedynek stoczy Sylwester Wardęga. Były prankster zmierzy się z debiutującym Wojciechem “Ojwojtek” Przeździeckim.

Reakcja środowiska!

Takie posunięcie było dużym zaskoczeniem w środowisku mieszanych sztuk walki. Zobaczcie reakcje.

Świat sportów walki ewoluuje od kilku lat. Nie zatrzyma się tego co oczywiste. Fame dobrze wykorzystuje koniunkturę. Hajs ma się zgadzać. Na końcu o to chodzi wszystkim zaangażowanym w projekt. Za kilka lat trzeba będzie odbudować Koloseum. Serio

Borys Mańkowski vs Norman Parke na…@FAMEMMA_officia Walka sportowo lepsza niż wiele Main Eventów na galach stricte sportowych. Nie w MMA a walka w małych rękawicach w boksie. 15 minut bez przerwy 

Nie wiem czy to Fame chwalę wśród ich fanów przyniesie, ale to ogień może być piekielny  małe rękawice bez rund?  Nowi fani dołącza do Fame?

Zobacz także:

FAME 11: Borys Mańkowski na dłużej we freakowej organizacji? “Jeśli ściągną weterana UFC, na przykład…”

Na wczorajszej konferencji prasowej przed galą FAME 11 poznaliśmy walkę wieczoru październikowej imprezy. Main eventem gali będzie pojedynek na zasadach brudnego boksu między Borysem Mańkowskim a Normanem Parkiem.

Walczył w Tokio, a teraz został brutalnie pobity w centrum Dublina! Widzieliście?

Jack Woolley jeszcze kilkanaście dni temu walczył na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, a teraz czeka go zabieg twarzy. Jest to spowodowane brutalnym pobiciem, do którego doszło w centrum Dublina. 22-latek został napadnięty przez grupę agresywnych ludzi.