MMA PLKSW“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63

“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63

Tak jest! Największa walka w historii KSW może wydarzyć się w najbliższych miesiącach! Mamed Khalidov bowiem akceptuje wyzwanie Roberto Soldica, które ten rzucił mu na KSW 63!

Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica

Chorwat najpierw obronił tytuł mistrzowski wagi półśredniej, a potem w rozmowie z Dominikiem Durniatem z szacunkiem wypowiedział się o mistrzu wyższej dywizji wagowej i rzucił mu wyzwanie.

“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63

Mamed Khalidov był obecny na gali KSW 63 i także pojawił się w klatce po walce wieczoru tej imprezy. Największa gwiazda polskiego MMA zaakceptowała wyzwanie “Robocopa” i zaapelowała do właścicieli Federacji KSW, by ci zorganizowali ich pojedynek:

“Roberto wygrał w świetnym stylu, tak jak zawsze zresztą. To jest nieuniknione, ta nasza walka. Więc zróbcie to – zorganizujcie nam tę walkę!” – zaapelował Khalidov!

Co ciekawe, Roberto Soldic ma już za sobą jedną walkę w KSW stoczoną w wadze średniej, kiedy to na gali KSW 56 w listopadzie zeszłego roku szybko znokautował Michała Materlę.

A Waszymz daniem kto wygrałby walkę: Mamed Khalidov czy Roberto Soldic?

Zobacz także:

Denis Załęcki nawołuje Parke do walki: Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor!

Ostatnio miała miejsce konferencja gali EFM SHOW 2. Po niej narodził się konflikt pomiędzy Denisem Załęckim a kontrowersyjnym Irlandczykiem z północy Normanem Parke.

Charles Oliveira vs Dustin Poirier na UFC 269! Są szczegóły starcia o pas wagi lekkiej!

Pojedynek Charles Oliveira vs Dustin Poirier został walką wieczoru gali UFC 269! Poznaliśmy szczegóły starcia, którego stawką będzie pas mistrzowski wagi lekkiej!

Kursy Superbet na galę KSW 63

Już w najbliższą sobotę czeka nas gala KSW 63. Sprawdźcie jakie kursy na to wydarzenie przygotował nasz partner, firma bukmacherska Superbet.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis