MMA PLEFM SHOWNorman ParkeDenis Załęcki nawołuje Parke do walki: Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor!

Denis Załęcki nawołuje Parke do walki: Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor!

Ostatnio miała miejsce konferencja gali EFM SHOW 2. Po niej narodził się konflikt pomiędzy Denisem Załęckim a kontrowersyjnym Irlandczykiem z północy Normanem Parke.

Były zawodnik KSW stoczy walkę na tej gali z dobrze znanym polskiej publiczności Maciejem “Irokezem” Jewtuszką. Z kolei Denis zmierzy z Łotyszem – Kristapsem Zile w specyficznej formule CAGE BOX. Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują na to, że prędzej czy później zobaczymy obu panów walczących ze sobą, ponieważ atmosfera pomiędzy nimi jest bardzo napięta.

– Chciałbym w przyszłości zawalczyć z Normanem na gołe pięści. Pisał mi po filmami komentarze, że za dużo sterydów biorę. Skoro przerzucił się na boks i planuje bić się z Popkiem, to chyba ze mną też może wyjść? On mógłby trochę przytyć, ja trochę schudnę i spotkamy się w połowie drogi, jeśli chłopak jest charakterny.

Zaproponował Załęcki

,,Muszę tylko zobaczyć worek hajsu”.

Norman odpowiedział Denisowi na Facebooku komentując post który ogłasza występ “BAD BOYA” w Bułgarii.

"Nokaut w 1. rundzie, a potem walka z Parke na gołe pięści" – Denis Załęcki w formule CAGE BOX na gali EFM SHOW 2! 😈…

Posted by EFM SHOW on Wednesday, August 25, 2021

– Pokażcie mi wieka kasę, a bez problemu wyjdę, a bez problemu wyjdę z każdym. Możemy to zrobić w Irlandii, żaden problem. Muszę tylko zobaczyć worek hajsu

Napisał Norman Parke.

– Mam swój plan. Na śniadanie Irokez, na obiad Borys, na kolacje Popek, ale mam dobrego kumpla, który mógłby walczyć na gołe pięści z tym gościem. Ja teraz zajmuję się boksem, bo nie mogę trenować zapasów.

Zakończył Irlandczyk.

,,Ty chcesz pieniędzy, ja walczę o honor!”.

,,BAD BOY” odpowiedział Normanowi, przy okazji ujawniając dlaczego aż tak zależy mu na tym pojedynku.

– Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor! Wyzywasz do walki freaków takich jak Popek, sprawdź się lepiej ze mną. Kolejna gala EFM albo u mnie na gołe pięści. Odważysz się?

A wy, chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Zobacz także:

Walka Najman-Murański coraz bliżej? Pojawiła się nowa propozycja!

O tym pojedynku mówi się już bardzo długo! Niewykluczone, że jest on coraz bliższy finalizacji. Mowa o zestawieniu Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, gdzie jest prawdziwy konflikt. ”El Testosteron” na swoim kanale YouTube czeka na opinie kibiców i odpowiedź czy chcą, aby doszło do takiego zestawienia.

Marcin Najman o szansach pięściarzy z zawodnikami MMA! Znów mocne słowa w kierunku… Adamka!

Marcin Najman postanowił wypowiedzieć się o pięściarzach, którzy próbują swoich sił w mieszanych sztukach walki. Trzeba przyznać, że osób ze świata boksu jest coraz więcej w MMA. Najman jest przekonany, że pięściarze są na straconej pozycji nawet z przeciętnymi zawodnikami MMA.