MMA PLDustin PoirierCharles Oliveira vs Dustin Poirier na UFC 269! Są szczegóły starcia o pas wagi lekkiej!

Charles Oliveira vs Dustin Poirier na UFC 269! Są szczegóły starcia o pas wagi lekkiej!

Pojedynek Charles Oliveira vs Dustin Poirier został walką wieczoru gali UFC 269! Poznaliśmy szczegóły starcia, którego stawką będzie pas mistrzowski wagi lekkiej!

Informacja potwierdzająca datę wydarzenia pojawiła się na portalu MMAfighting.com. Pojedynek Oliveira vs Poirier będzie walką wieczoru gali UFC 269, na której odbędzie się także inne mistrzowskie starcie.

Charles Oliveira vs Dustin Poirier na UFC 269! Są szczegóły starcia o pas wagi lekkiej!

Gala UFC 269: Oliveira vs Poirier odbędzie się 11 grudnia w Las Vegas.

Dustin Porier zagwarantował sobie prawo do walki o pełnoprawne mistrzostwo wagi lekkiej po drugim z rzędu pokonaniu Conora McGregora w lipcu tego roku. Amerykanin w ostatnich ośmiu walkach notuje rekord 7-1.

Charles Oliveira to pełnoprawny mistrz wagi lekkiej, który tytuł przejął po Khabibie Nurmagomedovowie. Brazylijczyk pas mistrzowski wywalczył w maju tego roku, kiedy to na UFC 262 znokautował Michaela Chandlera.

Przypominamy, że inną walką mistrzowską na gali UFC 269 będzie pojedynek o mistrzowski pas wago koguciej dywizji kobiet Amanda Nunes vs Julianna Pena.

Zobacz także:

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim!

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

Poznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak na gali Brave CF 54 w Koninie

Wiadomo już z kim Ewelina Woźniak (5-0) zmierzy się 25 września na gali Brave CF 54 w Koninie. Rywalką Polki będzie Samin Kamal Beik (5-3).

EFM SHOW 2 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w sobotę 11 września w bułgarskiej Sofii odbędzie się gala EFM Show 2. W rozpisce znalazło się kilka interesujących pojedynków.