MMA PLCiekawostkiZnany z High League Big Jack zawalczy w boksie! Jego rywal ma podobny zasięg!

Znany z High League Big Jack zawalczy w boksie! Jego rywal ma podobny zasięg!

Znany z występów w organizacji freakowej High League – Big Jack zawalczy w boksie! Maciej Jarema, bo tak nazywa się ten niskorosły fighter wystąpi poza granicami kraju!

Informację o występie Big Jacka za granicą podał pełniący funkcję rzecznika prasowego High League – Maciej Szumowski.

Znany z High League Big Jack zawalczy w boksie! Jego rywal ma podobny zasięg!

Big Jack wystąpi już 19 grudnia na gali Vice Fights w Manchesterze. Jego rywalem będzie inny niskorosły – Likkieman. Starcie to będzie walką wieczoru całego wydarzenia:

“Zawodnik @HIGHLeaguePL Maciej „Big Jack” Jarema 19 grudnia na gali Vice Fights w Manchesterze stoczy walkę w boksie z „Likklemanem”.”

Przypominamy, że Big Jack wygrał swój debiut w walce w formule MMA. Na gali High League 1 pokonał on przed czasem po uderzeniach Jakuba Olewińskiego,

Zobacz także:

Krzysztof Radzikowski apeluje do Murańskiego: Przestańcie czepiać się rodzin!

Konferencja prasowa FAME MMA 12 obfitowała w wiele ciekawych sytuacji. Jedną z nich było na pewno wystąpienie Krzysztofa Radzikowskiego, który zaapelował do innych zawodników.

Kontuzjowany Murański do Tańculi: Ja bym nie wziął tej walki, gdybyś nie opluł kobiety!

To nie jest koniec niespodzianek podczas tego wieczoru. Jacek Murański wchodzi na zastępstwo do walki na gali FAME MMA 12. Informacja doszła do nas przed chwilą, a już wymaga aktualizacji, ponieważ Murański do walki z „Aroyem” wyjdzie z kontuzją! Mimo to, 52-latek chce ukarać Tańculę za sytuację, która wydarzyła się w hotelowym holu.

Wkurzony Boxdel do Don Kasjo przed FAME MMA 12: Chciałbym serio żeby Cię Zombie naje**ł!

Kasjusz Życiński w ostatnim czasie nie szczędzi mocnych słów również w kierunku – Michała Barona czyli jednego z właścicieli FAME MMA. Zdenerwowany ”Boxdel” nie wytrzymał i podczas konferencji prasowej postanowił mocno odpowiedzieć ”Don Kasjo”.