MMA PLNajnowszeONE ChampionshipZnamy szczegóły drugiej walki Roberto Soldicia w One Championship! To nie będzie łatwe starcie!

Znamy szczegóły drugiej walki Roberto Soldicia w One Championship! To nie będzie łatwe starcie!

Poznaliśmy szczegóły drugiej walki Roberto Soldicia (20-3) w największej azjatyckiej organizacji na świecie. ”RoboCop” nie będzie miał łatwego zadania, bowiem zmierzy się z byłym mistrzem One Championship.

Soldić

Dużo kibiców jest zaskoczonych. Wydawało się, że były podwójny mistrz KSW w kolejnym pojedynku stanie przed natychmiastowym rewanżem z niepokonanym Muradem Ramzanovem (11-0). Narracja organizacji i zawodników, to jeszcze bardziej potwierdzała. W tej sytuacji nie wiemy, kiedy Soldić stanie przed rewanżem z Rosjaninem. Pewne jest jedno – nie będzie to w najbliższym czasie.

Jeśli mowa o kibicach, to często w sieci pojawiają się pomysły, aby organizacja KSW zakontraktowała Roberto na jeden pojedynek. Mowa o rewanżowym starciu z Mamedem Khalidovem na gali KSW Colosseum 2. Wydaje się, to niemożliwe ze względu na ogłoszoną walkę Roberto, ale i również kontrakt Chorwata z One Championship.

Znamy szczegóły!

To już pewne. Były podwójny mistrz KSW następny pojedynek stoczy piątego maja. Roberto Soldić (20-3) w Stanach Zjednoczonych skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem One Championship – Zebaztianem Kadestamem (14-7).

Reprezentant Szwecji aktualnie może pochwalić się serią dwóch zwycięstw z rzędu. Kadestam szybko, bo w pierwszej odsłonie zastopował Valmira da Silvę oraz Iuri Lapicusa.

Zobacz także:

“Tylko Gamrot zdecydował się walczyć, reszta się bała” – Jalin Turner o rywalu na UFC 285! Jesteście pod wrażeniem?

Jalin Turner udzielił wywiadu, w którym podzielił się kulisami dotyczącymi zastępstwa w jego walce na nadchodzącej gali UFC 285.

Todd Duffee liczy na trzecią walkę z De Friesem: Zgodził się na rewanż! Co wy na to?

Tak to prawda – Todd Duffee (9-4) liczy, że w przyszłości dostanie szansę na zrewanżowanie się! Amerykanin zapewnił, że Phil De Fries (23-6) obiecał mu trylogię. Trzeba przyznać, że fani/obserwujący nie byli fanami tego zestawienia już przy gali w Libercu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis