MMA PLNajnowszeKSWTodd Duffee liczy na trzecią walkę z De Friesem: Zgodził się na rewanż!

Todd Duffee liczy na trzecią walkę z De Friesem: Zgodził się na rewanż!

Tak to prawda – Todd Duffee (9-4) liczy, że w przyszłości dostanie szansę na zrewanżowanie się! Amerykanin zapewnił, że Phil De Fries (23-6) obiecał mu trylogię. Trzeba przyznać, że fani/obserwujący nie byli fanami tego zestawienia już przy gali w Libercu.

Fries

Do ich walki doszło w main evencie sobotniej gali KSW 79. Była to pierwsza gala KSW na terenie Czech. Phil na samym początku ruszył z szarżą ciosów, ale Amerykanin był na to przygotowany. Inaczej było jeśli chodzi o parter. Todd początkowo się bronił, ale zaraz był już na plecach. Mistrz szybko szukał dominującej pozycji. Pojawiło się sporo ciosów. W pewnym momencie sędzia był już zmuszony przerwać walkę. Tym samym De Fries zakończył walkę już w pierwszej rundzie.

Tak to wyglądało:

Duffee liczy na trzecią walkę!

Todd Duffee (9-4) nie zamierza się zatrzymywać i myśli już o kolejnych walkach. Amerykanin od razu wspomina o potencjalnym trzecim starciu z mistrzem KSW – Philem De Friesem.

Poza wstydem czuję się bardzo dobrze. Muszę więcej walczyć. W trakcie tej walki przez moją głowę przelatywało więcej myśli, niż w trakcie wszystkich moich sparingów razem wziętych. Phil De Fries zgodził się na rewanż. Zróbmy go wcześniej niż później.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro komentuje przegraną Omielańczuka: Dziadek, daj Ty se już spokój! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił szybko zareagować w mediach społecznościowych po gali XTB KSW 79, która odbyła się w sobotę w Libercu. Była to pierwsza gala największej organizacji w naszym kraju na terenie Czech. ”Bad Boy” w mocnych słowach skomentował przegraną Daniela Omielańczuka.

Martin Lewandowski zdradził czy na KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak: Jest jedna postać… Co wy na to?

Martin Lewandowski w rozmowie z redaktorem Maciejem Turskim z Kanału Sportowego zdradził czy na szykowanej gali KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak fighter. Współwłaściciel polskiego giganta nie ma wątpliwości co do tej kwestii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis