MMA PLNajnowszeCezary OleksiejczukOstatni pogromca Cezarego Oleksiejczuka podpisał kontrakt z One Championship!

Ostatni pogromca Cezarego Oleksiejczuka podpisał kontrakt z One Championship!

Alibeg Rasulov (13-0) po ostatnim zwycięstwie z naszym reprezentantem Cezarym Oleksiejczukiem został zauważony i doceniony. Niepokonany zawodnik z Turcji podpisał kontrakt z prestiżową organizacją One Championship. 

Oleksiejczuk

31-latek w swoim rekordzie posiada walki w organizacji AMC Fight Nights, GFC oraz Berkut Young Eagles. Fighter z Turcji ze swoich czternastu zwycięstw dziewięć zakończył przed czasem.

Rasulov przed walką z Polakiem mierzył się z zawodnikami, którzy nie mogli się pochwalić świetnym rekordem. To było zwodzące przed walką z Cezarym, bowiem wielu polskich kibiców było przekonanych, że Alibeg nie walczył z nikim poważnym i jego rekord jest nadmuchany. Tym samym wielu twierdziło, że Cezary pojedzie na terytorium rywala i pewnie go pokona.

Pogromca Oleksiejczuka w One!

Oficjalnie niepokonany Alibeg Rasulov (13-0) trafił do organizacji One Championship. Już niebawem poznamy szczegóły debiutu reprezentanta Turcji.

Do wspomnianej walki z Cezarym Oleksiejczukiem doszło trzynastego grudnia na gali Khan Fight 3. Polak na całym dystansie został totalnie zdominowany zapaśniczo. Cezary szukał swoich momentów, ale nie było to łatwe. Ostatecznie Polak po 3-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis