MMA PLNajnowszeONE ChampionshipWielki wojownik! Jednoręki zawodnik wygrywa na gali One Championship! [WIDEO]

Wielki wojownik! Jednoręki zawodnik wygrywa na gali One Championship! [WIDEO]

To jest przykład wielkiego wojownika! Jednoręki zawodnik Jake Peacock odnotował swój debiut w prestiżowej organizacji One Championship. Reprezentant Kanady udanie zadebiutował z czwartku na piątek w Tajlandii, a dokładnie w Bangkoku. 

Peacock

W main evencie po tytuł sięgnął zawodnik publiczności – Superbon Singha Mawynn, który po pełnych 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Maratem Grigorianem.

Wracając do Jake’a Peacocka ma on już na koncie walki w boksie tajskim. Kanadyjczyk walczył w organizacji Lion Fight, gdzie pokazywał się z naprawdę dobrej strony. Jake kończył swoje pojedynki przed czasem. Peacock posiada także debiut w mieszanych sztukach walki. Miał on miejsce w 2016 roku, gdy na gali Hard Knocks musiał uznać wyższość przeciwnika. 

To jest wojownik!

Przykład wojownika z krwi i kości! Jake Peacock w Bangkoku udanie zadebiutował w prestiżowej organizacji One Championship.

Reprezentant Kanady wystąpił na gali One Friday Fights 58, gdzie po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Japończyka – Koheia Shinjo.

Sami zobaczcie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis