MMA PLNajnowszeGrapplingByły mistrz UFC wagi muszej zachwyca! Johnson poddał 110 kilogramowego rywala! [WIDEO]

Były mistrz UFC wagi muszej zachwyca! Johnson poddał 110 kilogramowego rywala! [WIDEO]

Demetrious Johnson (25-4-1) przejdzie do historii największej organizacji na świecie jako jeden z największych dominatorów. Aktualnie “Mighty Mouse” jest gwiazdą organizacji One Championship. 37-latek postanowił wystartować w zawodach grapplingowych, gdzie poddał ponad 110 kilogramowego rywala – robi wrażenie! 

Johnson

Johnson aż jedenaście razy obronił tytuł w wadze muszej. Do historii przejdzie chociażby walka z 2015 roku, gdy Johnson w Knadzie sekundę przed końcem walki poddał Kyoji Horiguchi. Również w piątej odsłonie w efektownym stylu odprawił Raya Borga. Ostatnia walka w UFC miała miejsce w 2018 roku, gdy w Los Angeles przegrał splitem z Henrym Cejudo. Właśnie po tym starciu nastąpiła duża zmiana.

Mowa o przejściu do One Championship. 37-latek w największej azjatyckiej organizacji stoczył sześć walk z czego pięć zwyciężył.

Kozak!

Demetrious Johnson (25-4-1) jest wielkim kozakiem i to potwierdza już nie pierwszy raz.

Amerykanin wystartował w zawodach w brazylijskim jiu-jitsu. Mistrz One Championship zmierzył się z ponad 110 kilogramowym rywalem. Co ciekawe ”Mighty Mouse” mimo wielkiej przewagi rywala – znalazł miejsce, aby zaskoczyć i zakończyć pojedynek przed czasem.

Sami zobaczcie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis