MMA PLNajnowszeMateusz Gamrot“Tylko Gamrot zdecydował się walczyć, reszta się bała” – Jalin Turner o rywalu na UFC 285

“Tylko Gamrot zdecydował się walczyć, reszta się bała” – Jalin Turner o rywalu na UFC 285

Jalin Turner udzielił wywiadu, w którym podzielił się kulisami dotyczącymi zastępstwa w jego walce na nadchodzącej gali UFC 285.

Jalin Turner o rywalu na UFC 285

Amerykanin już w najbliższą sobotę wystąpi na gali UFC 285 w Las Vegas. Rywalem Turnera będzie Polak – Mateusz Gamrot, który postawił wszystko na jedną kartę i wszedł na zastępstwo za kontuzjowanego Dana Hookera.

Turner przyznał, że Polak był jedynym zawodnikiem z rostera UFC, który podjął rękawice.

“Tylko Gamrot zdecydował się walczyć, reszta się bała” – Jalin Turner o rywalu na UFC 285

“Po prostu jestem szczęśliwy, że zostałem na tej karcie. Chciałem walczyć na tej gali Mogłem usiąść i czekać na kolejnego przeciwnika, już na innej gali, ale bardzo chciałem zawalczyć na UFC 285 i udało się. Gamrot był jedyny, który się zdecydował. Tylko on chciał walczyć, reszta się bała. Nikt nie chciał trzytygodniowego okresu przygotowawczego, by potem podjąć wyzwanie walki ze mną.” – zdradził w rozmowie z MMAjunkie, Turner.

Przypominamy, że walką wieczoru nadchodzącej gali UFC 285 będzie pojedynek o pełnoprawny pas mistrzowski wagi ciężkiej między Jonem Jonesem a Cirylem Gane. Starcie Gamrot vs Turner znajduje się w karcie głównej tego wydarzenia.

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis