MMA PLNajnowszeONE ChampionshipZnamy szczegół debiutu Soldicia w One Championship! Podwójny mistrz KSW zmierzy się z Rosjaninem!

Znamy szczegół debiutu Soldicia w One Championship! Podwójny mistrz KSW zmierzy się z Rosjaninem!

Roberto Soldić (20-3) już drugiego grudnia zadebiutuje w organizacji One Championship. Były podwójny mistrz KSW zmierzy się z niepokonanym Rosjaninem – Muradem Ramazanovem (11-0). Trzeba przyznać, że już w debiucie ”RoboCop” jest stawiany przed dużym wyzwaniem.

Soldić Mamed

Soldić w poprzednim roku udowodnił, że będzie ciężko o następnych rywali, którzy mocno zagrożą. 27-latek w Warszawie stanął do obrony tytułu w wadze półśredniej. Doszło wtedy do starcia z Patrickiem Kinclem, z którym w przeszłości był już zestawiany. Czech postawił twarde warunki, ale to było za mało na reprezentanta UFD Gym. Soldić w trzeciej rundzie znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem.

Ostatnia walka ”RoboCopa” miała miejsce na KSW 65 w Gliwicach. Chorwat zdobył drugi tytuł w największej organizacji w naszym kraju. Soldić już w drugiej odsłonie brutalnie znokautował Mameda Khalidova.

To będzie mocny rywal!

Drugiego grudnia nastąpi wyczekiwany debiut Roberto Soldicia (20-3) w One Championship. Rywalem Chorwata będzie niepokonany dotąd Murad Ramazanov (11-0).

Rosjanin w największej Azjatyckiej organizacji odnotował trzy pojedynki. 26-latek popisał się efektownym skończeniem w debiucie, a następnie wypunktował Hiroyuki Tetsukę oraz byłego mistrza Zebaztiana Kadestama.

Zobacz także:

Ochrona miała pełne ręce roboty! Ważenie PRIME SHOW MMA 3 w pigułce! [WIDEO] Widzieliście?

Działo się podczas ceremonii ważenia przed galą PRIME SHOW MMA 3, która już jutro odbędzie się w Radomiu. Przypomnijmy, że na właśnie tym wydarzeniu dojdzie do pierwszej walki w Polsce w budce telefonicznej. Będzie to starcie ”Kamerzysty” z ”Lasikiem”.

Mateusz Murański w High League? Wymowny wpis “Murana”!

Mateusz Murański kolejny pojedynek stoczy na najbliższej gali High League 5 w Łodzi? Wymowny wpis ”Murana” pojawił się w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że kolejny event freakowej organizacji odbędzie się dziesiątego grudnia w Atlas Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis