MMA PLPrime Show MMAOchrona miała pełne ręce roboty! Ważenie PRIME SHOW MMA 3 w pigułce! [WIDEO]

Ochrona miała pełne ręce roboty! Ważenie PRIME SHOW MMA 3 w pigułce! [WIDEO]

Działo się podczas ceremonii ważenia przed galą PRIME SHOW MMA 3, która już jutro odbędzie się w Radomiu. Przypomnijmy, że na właśnie tym wydarzeniu dojdzie do pierwszej walki w Polsce w budce telefonicznej. Będzie to starcie ”Kamerzysty” z ”Lasikiem”.

prime

Nie zabraknie również pro sportowego zestawienia. Zawodnik publiczności Daniel Rutkowski stoczy kolejny pojedynek na zasadach bokserskich. Radomianin zmierzy się z youtuberem – Piotrem Pająkiem. Podróżnik ma za sobą dwa starcia w organizacji FAME MMA, gdy skrzyżował rękawice z Alanem Kwiecińskim.

Dymy, dymy…

Praktycznie przy każdym zestawieniu ochrona musiała uspokajać sytuację. Było już tak na samym początku, gdy ”Tarzan” i ”Kajmano” popatrzyli sobie głęboko w oczy.

Cała sytuacja poniżej:

Następnie Michał Cichy spoliczkował Adriana Ciosa, który mimo zapewnień nie zrobił wagi. O czym pisaliśmy [TUTAJ]

Magdalena “Maluba” Lubacz vs. Wioletta “Viola” Kotelecka. Druga wymieniona postanowiła od razu zaatakować podczas face to face.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Tomasz Olejnik walczy na terenie przeciwnika – co można było zauważyć na ceremonii ważenia. Olejnik został wygwizdany i pojawiały się okrzyki ”wyp**dalaj”. Tomasz zmierzy się z Mikołajem “VanDalem” Rdzanekiem.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Jan “Little Johnny” Kempisty vs. Maciej “Big Jack” Jarema. ”Big Jack” mający już doświadczenie w klatce nie wytrzymał bez tak zwanych dymów.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Sebastian “Ztrollowany” Nowak vs. Maciej Rataj. ”Ztrolowany” dostanie w końcu szansę na rewanż. Tutaj musiała od razu wkroczyć ochrona. Ciężko tutaj o normalne face to face.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Dagmara Szewczyk vs. Dominika Rybak. Szewczyk nie mogła wytrzymać, gdy rywalka tylko ją delikatnie dotknęła.

Wspomniana sytuacja poniżej:

”Bagieta” już standardowo zrobił tak zwane dymy. ”Robalini” miał nadzieje, że będzie mógł pozwolić sobie na więcej.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Na sam koniec ”Lasik” spoliczkował ”Kamerzystę”. Warto zaznaczyć, że od razu zrobił krok do tyłu i schował się za ochronę.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Sosnowski o zachowaniu Tysona: Nie jest to dobry przykład dla młodzieży, ale kto Królowi Cyganów zabroni! Widzieliście?

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) zapowiedział oficjalne zakończenie kariery, ale wydaje się, że wielu fanów nie brało tego na poważnie. ”Król Cyganów” jeszcze w tym roku, a dokładnie w grudniu będzie bronił mistrzostwa świata w wadze ciężkiej. Kto będzie jego przeciwnikiem? Opcji jest sporo. Zachowanie/wypowiedzi Fury’ego budzą dużą dyskusję.

Ile kosztuje diagnostyka urazów zawodnika po walce w MMA? Lekarz podaje stawkę!

W ostatnim programie Oktagon Live na Kanale Sportowym prowadzący dziennikarz Maciej Turski gościł doktora Michała Michalika z kliniki MML, który powiedział ile kosztuje diagnostyka urazów zawodnika po walce w MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis