MMA PLHighleagueMateusz Murański w High League? Wymowny wpis “Murana”!

Mateusz Murański w High League? Wymowny wpis “Murana”!

Mateusz Murański kolejny pojedynek stoczy na najbliższej gali High League 5 w Łodzi? Wymowny wpis ”Murana” pojawił się w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że kolejny event freakowej organizacji odbędzie się dziesiątego grudnia w Atlas Arenie.

Murański

Podczas ostatniej gali ogłoszono pierwsze zestawienie oraz zobaczyliśmy face to face. Padło wiele słów, więc czas to wyjaśnić w klatce. Paweł Tyburski zmierzy się z raperem ”Alberto”. O takim zestawieniu mówi się od dłuższego czasu. Raper swój debiut odnotował na trzeciej edycji w Trójmieście, gdzie pewnie wypunktował Marcina Dubiela. Teraz czas na kolejnego zawodnika z Uniq Fight Club.

Murański zawalczy w Atlas Arenie?

Tego nie można wykluczyć po ostatnim wpisie Mateusza Murańskiego na insta stories.

Dzień moich urodzin. Przypadek? Hmm… O tym już wkrótce!

Mateusz ostatnie starcie odnotował na gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. ”Muran” postanowił przyjąć wyzwanie i w formule bokserskiej zmierzył się z Vaso Bakoceviciem. Czarnogórzec, to doświadczony zawodnik MMA, który ma za sobą pojedynki w organizacji Bellator czy chociażby KSW. Murański po trzech rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

Sosnowski o zachowaniu Tysona: Nie jest to dobry przykład dla młodzieży, ale kto Królowi Cyganów zabroni! Widzieliście?

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) zapowiedział oficjalne zakończenie kariery, ale wydaje się, że wielu fanów nie brało tego na poważnie. ”Król Cyganów” jeszcze w tym roku, a dokładnie w grudniu będzie bronił mistrzostwa świata w wadze ciężkiej. Kto będzie jego przeciwnikiem? Opcji jest sporo. Zachowanie/wypowiedzi Fury’ego budzą dużą dyskusję.

Ile kosztuje diagnostyka urazów zawodnika po walce w MMA? Lekarz podaje stawkę!

W ostatnim programie Oktagon Live na Kanale Sportowym prowadzący dziennikarz Maciej Turski gościł doktora Michała Michalika z kliniki MML, który powiedział ile kosztuje diagnostyka urazów zawodnika po walce w MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis