MMA PLNajnowszeCiekawostkiZnamy przyczyny śmierci Zielonego Power Rangera. Problem narastał, aż eksplodował!

Znamy przyczyny śmierci Zielonego Power Rangera. Problem narastał, aż eksplodował!

Znamy już przyczyny śmierci Zielonego Power Rangera, czyli Jasona Davida Franka, który występował w popularnym serialu młodzieżowym w jego oryginalnej wersji z lat ’90. Jason David Frank był też zawodnikiem MMA, który stoczył w klatce sześć pojedynków. W amatorskim MMA zaliczył rekord 4-1, a w zawodowym 1-0.

Znamy przyczyny śmierci Zielonego Power Rangera

Więcej o śmierci Zielonego Power Rangera pisaliśmy TUTAJ -> Gwiazda Power Rangers i jednocześnie były zawodnik MMA nie żyje. Miał 49 lat

Teraz natomiast mamy więcej szczegółów w sprawie.

Dlaczego zginął Zielony Power Ranger?

Portal TMZ Sports rozmawiał z zawodnikiem MMA i bliskim przyjacielem Jasona Davida Franka – Mike’m Bronzoulisem. Mężczyzna podał więcej szczegółów na temat ostatnich tygodni życia 49-latka.

Wg jego informacji Jason David Frank od lat cierpiał na depresję. Wielu członków rodziny Franka w przeszłości miało przegrać walkę z depresją i popełnić samobójstwo, a matka mężczyzny kilka lat temu zmarła po chorobie nowotworowej.

Frank dużo rozmawiał o swoich napadach depresji i zmaganiach ze zdrowiem psychicznym, które podupadało.

Przez lata mężczyzna ten zmagał się ze współczesną chorobą cywilizacyjną, jaką jest depresja. Problem rósł, aż w końcu eksplodował.

49-latek bowiem miał bardzo poważnie pokłócić się z żoną w hotelu w Teksasie i po tej sprzeczce bezpośrednio targnął się na swoje życie.

Zdaniem Bronzoulisa, bliscy zapamiętają Jasona Davida Franka jako dobrego i hojnego mężczyznę, który był blisko z rodziną i fanami, ale jednocześnie zmagał się z wewnętrznymi demonami, które zaczynały górować w tej konfrontacji.

Zobacz także:

PRIME 4: Role się odwróciły! Rafał ”Sportowy Świr” Gawron oblany po walce! [WIDEO]

Rafał Gawron ma za sobą pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Sportowy Świr” wystąpił na sobotniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Gawron w drugiej odsłonie musiał uznać wyższość Piotra ”Byłego Ochroniarza oszusta z Tindera” Kałuskiego. Po walce było pewne zamieszanie….

Don Kasjo ponownie o zestawieniu z Pudzianowskim: Proszę o tę walkę Mariusza! Co wy na to?

Kasjusz Życiński mówi poważnie! Popularny ”Don Kasjo” jest przekonany, że dziś odnotuje kolejne zwycięstwo. Były zawodnik FAME MMA chciałby w kolejnym pojedynku zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Kasjusz zdradził, że poprosi Mariusza o walkę. ”Don Kasjo” powtarza, że ma do Pudzianowskiego ogromny szacunek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis