MMA PLNajnowszeCiekawostkiGwiazda Power Rangers i jednocześnie były zawodnik MMA nie żyje. Miał 49 lat

Gwiazda Power Rangers i jednocześnie były zawodnik MMA nie żyje. Miał 49 lat

Była gwiazda popularnego serialu Power Rangers – Jason David Frank nie żyje. Miał 49-lat. Mężczyzna ten był także zawodnikiem mieszanych sztuk walki.

Gwiazda Power Rangers nie żyje

O śmierci Franka poinformował jego agent – Brian Butler:

“Prosimy o uszanowanie prywatności jego rodziny i przyjaciół w tym okropnym dla nich czasie, gdy zmagają się z utratą tak wspaniałej osoby ludzkiej. David bardzo kochał swoją rodzinę, przyjaciół i fanów. Naprawdę będzie go brakowało.”

Gwiazda Power Rangers i jednocześnie były zawodnik MMA nie żyje

Jason David Frank grał oryginalną postać Tommy’ego Olivera z Power Rangers w latach 1993-1996. Był to zielony Power Ranger. Przyczyna śmierci nie jest znana.

Frank to zawodnik karate, gdzie zdobył czarny pas ósmego stopnia. Miał też background w taekwondo, muay thai czy BJJ.

W MMA stoczył pięć pojedynków amatorskich, w których notował rekord 4-1. Wszystkie wygrane zanotował w pierwszej rundzie (dwa nokauty i dwa poddania).

Jedyną zawodową walkę stoczył w sierpniu 2010 roku. Na gali Texas Cage Fighting: Puro Combate 1 poddał w pierwszej rundzie Jose Roberto Vasqueza.

Poniżej jedna z walk “zielonego Power Rangera”:

Zobacz także:

Wpadka jednego z właścicieli FAME MMA? Gola zdradził najbliższego rywala Ferrariego?

Wojciech Gola zasugerował kto będzie kolejnym przeciwnikiem Amadeusza Roślika? Mateusz Kaniowski, który prowadził wywiad nie ma wątpliwości. Przypomnijmy, że Roślik miał wystąpić podczas pierwszego wydarzenia ”MOVE”, lecz ostatecznie z pomysłu zrezygnowano. Powód? Ryzyko doznania niepotrzebnej kontuzji przed ważną walką.

Pięściarz Nikołaj Wałujew miga się od wyjazdu na front?

Nikołaj Wałujew zadeklarował, że stawi się w wojskowej komisji rekrutacyjnej, a teraz miga się od wyjazdu na front? We wrześniu ogłoszono mobilizację w Rosji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis