MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME 4: Role się odwróciły! Rafał ”Sportowy Świr” Gawron oblany po walce! [WIDEO]

PRIME 4: Role się odwróciły! Rafał ”Sportowy Świr” Gawron oblany po walce! [WIDEO]

Rafał Gawron ma za sobą pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Sportowy Świr” wystąpił na sobotniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Gawron w drugiej odsłonie musiał uznać wyższość Piotra ”Byłego Ochroniarza oszusta z Tindera” Kałuskiego. Po walce było pewne zamieszanie….

Gawron

Już przed walką można było, to zauważyć… Gawron nie miał kondycji na długi i efektowny pojedynek. Po jednej z pierwszych akcji było widać problemy kondycyjne. Kałuski dość szybko ruszył do przodu i szukał skończenia w postaci duszenia, lecz nie było nawet blisko. Gawron próbował zaskoczyć niskimi kopnięciami, ale z czasem Kałuski dobrze się bronił. Na początku drugiej odsłony Rafał miał swój najlepszy moment, gdy trafił dwoma ciosami. Kałuski był wyraźnie wstrząśnięty, ale przetrzymał kryzys, aby zaraz trafić w stójce i dokończyć dzieła w parterze.

Gawron oblany przed walką!

Przypomina się ostatnia gala FAME MMA 16 i za kulisami Rafał Gawron, który opluł Jacka Murańskiego zmierzającego do szatni po trzeciej przegranej.

Tym razem po walce do szatni zmierzał ”Sportowy Świr”, który w pewnym momencie został oblany… moczem. Wydaje się, że zrobiła, to osoba, która pojawiła się na scenie podczas ceremonii ważenia (pokazująca papiery i rzucająca mocne słowa w kierunku Gawrona).

Cała sytuacja poniżej:

Posted by Sztuki Walki on Sunday, November 27, 2022

Zobacz także:

Wygrana kosztem ucha! Makabryczna sytuacja na King Of The Streets [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj, 25 listopada doszło do niezwykłej sytuacji podczas walki. Zawodnik wygrał tracąc przy okazji ucho!

Don Kasjo ponownie o zestawieniu z Pudzianowskim: Proszę o tę walkę Mariusza! Co wy na to?

Kasjusz Życiński mówi poważnie! Popularny ”Don Kasjo” jest przekonany, że dziś odnotuje kolejne zwycięstwo. Były zawodnik FAME MMA chciałby w kolejnym pojedynku zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Kasjusz zdradził, że poprosi Mariusza o walkę. ”Don Kasjo” powtarza, że ma do Pudzianowskiego ogromny szacunek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis