MMA PLNajnowszeDon KasjoDon Kasjo ponownie o zestawieniu z Pudzianowskim: Proszę o tę walkę Mariusza!

Don Kasjo ponownie o zestawieniu z Pudzianowskim: Proszę o tę walkę Mariusza!

Kasjusz Życiński mówi poważnie! Popularny ”Don Kasjo” jest przekonany, że dziś odnotuje kolejne zwycięstwo. Były zawodnik FAME MMA chciałby w kolejnym pojedynku zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Kasjusz zdradził, że poprosi Mariusza o walkę. ”Don Kasjo” powtarza, że ma do Pudzianowskiego ogromny szacunek.

Kasjo

Już podczas drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 4 – Kasjusz zdradził, że chciałby w następnym starciu zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Byłaby to walka w boksie w małych rękawicach.

Mariusz Pudzianowski siedemnastego grudnia stoczy hitowy pojedynek na gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Będzie to starcie z również legendarnym Mamedem Khalidovem. O tym starciu mówi się od lat.

Don Kasjo ponownie o Pudzianowskim!

Kasjusz Życiński na kanale ”Koloseum” ponownie wypowiedział się o potencjalnym starciu z Mariuszem Pudzianowskim.

Nie wiem czy dadzą mi szansę Maciej Kawulski i Martin Lewandowski. Czy w ogóle Mariusz Pudzianowski byłby zainteresowany. Ja bym był, więc chętnie bym zawalczył, jeżeli chciałby Mariusz sprawdzić się w stójce na ręce. Materlę ładnie znokautował, więc wydaje mi się, że stójkowo też ma umiejętności. Może, ale jeżeli nie, no to rozumiem. Ja jakby proszę o tę walkę Mariusza, bo bym chciał sam dla siebie, bo czasem mi przychodzi w głowie, że jestem nieśmiertelny. Więc chciałbym zobaczyć czy naprawdę, czy jednak z najsilniejszym człowiekiem bym nie dał rady.

Zobacz także:

Dojdzie do walki Załęcki vs. Omielańczuk? Menadżer zabiera głos!

Denis Załęcki w następnym pojedynku stanie przed jeszcze większym wyzwaniem? Tego nie można wykluczyć, bowiem Artur Ostaszewski w rozmowie z Jarosławem Świątkiem wyznał, że Daniel Omielańczuk dostał propozycję walki z ”Bad Boyem”.

Król syntholu przeszedł operację! Bicepsy nie wytrzymały, będzie debiut w MMA?

Jest duży problem! O potencjalnym debiucie Szymona Komandosa mówi się już od dłuższego czasu, lecz w tej sytuacji widzowie/fani ”Króla Syntholu” będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Szymon jest po poważnej operacji. Tym samym jego debiut w mieszanych sztukach walki nie nastąpi tak szybko jak wielu mogło się spodziewać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis