MMA PLFAME MMAZbigniew Stonoga wystąpił do Komendanta Głównego Policji w sprawie FAME MMA!

Zbigniew Stonoga wystąpił do Komendanta Głównego Policji w sprawie FAME MMA!

Zbigniew Stonoga nie zamierza odpuścić! Polski przedsiębiorca, wideobloger, a także działacz polityczny poinformował w mediach społecznościowych, że wystąpił do Komendanta Głównego Policji w sprawie FAME MMA!

Stonoga

Podczas konferencji przed galą FAME MMA 15 widzieliśmy Jacka Murańskiego, który wypowiedział się o wspomnianym Stonodze. Kompletnie nie spodobało się, to Zbigniewowi, który zapowiedział:

Ty Cześć ku**o. Murański, posłuchaj, Ty śmieciu w du*ę pie**olona k**wo na kaczych łapach, z ch**em na czole. Masz ku**o sprawę karną ze mną.

Jak się okazało konferencja została usunięta z YouTube’a.

Materiał dowodowy zabezpieczony i usunięty z YT.
Teraz można się brać za proces karny i cywilny.

Materiał dowodowy zabezpieczony i usunięty z YT.Teraz można się brać za proces karny i cywilny.

Posted by Zbigniew Stonoga News on Monday, September 12, 2022

W tej sytuacji na naszym portalu całą sprawę skomentował rzecznik prasowy organizacji FAME – co możecie zobaczyć [TUTAJ]

Stonoga nie odpuszcza!

Zbigniew Stonoga w mediach społecznościowych zapowiedział kolejne działania w kierunku organizacji FAME MMA.

Postanowiłem wdrożyć procedurę art 488§ 1 kodeksu postępowania karnego w sprawie osoby, która w imieniu fame mma publikuje treści na kanale tzw. “federacji”. Zgodnie bowiem ze znamionami czynów zabronionych z art.216 i 212§2 kk nie ten tylko kto dokonuje tych przestępstw wyczerpuje jego znamiona ale i ten kto rozgłasza znieważające i pomawiające treści. W sprawie występuje poważny przypis z art.65 kk który zaostrza karę z uwagi na uczynienie sobie z przestępczego procederu stałe źródło dochodu. Nadto treści przedostające się do opinii publicznej są tożsame z działaniem patosreamerów, są bardzo niebezpieczne społecznie i mają istotny wpływ na demoralizowanie dzieci i młodzieży dlatego w dniu dzisiejszym wystąpiłem do Komendanta Głównego Policji o podjęcie działań ochraniających dzieci i młodzież przed katastroficznymi skutkami działalności tzw. “federacji”. Nadto jestem w trakcie redagowania zawiadomienia o popełnieniu kilkuset przestępstw znieważeń, gróźb karalnych jakie miały miejsce we wszystkich publikacja fame mma.

Postanowiłem wdrożyć procedurę art 488§ 1 kodeksu postępowania karnego w sprawie osoby, która w imieniu fame mma…

Posted by Zbigniew Stonoga on Tuesday, September 13, 2022

Zobacz także:

Bomba ponownie o imprezie z Conorem: Chce je zaciągnąć na hotel, nie zostawiając nawet napiwku! Widzieliście?

Paweł Bomba podczas wczorajszych ”rundek” ponownie wypowiedział się o imprezie z Conorem McGregorem. Miało to mieć miejsce w klubie Unique w Sopocie.

PRIME SHOW 3: Michał Cichy chce pomóc choremu Leonowi! Przekazuje miejsce w narożniku!

Dużymi krokami zbliża się trzecia edycja PRIME SHOW MMA, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Dojdzie wtedy do starcia naszego dziennikarza Michała Cichego. Przeciwnikiem jego będzie Adrian Cios. Michał chce pomóc choremu Leonowi. Tym samym przekazuje miejsce w narożniku oraz pieniądze ze swojego reflinka PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis