MMA PLFAME MMAZbigniew Stonoga zablokował nagranie konferencji FAME MMA! Mamy jasną odpowiedź federacji!

Zbigniew Stonoga zablokował nagranie konferencji FAME MMA! Mamy jasną odpowiedź federacji!

Zbigniew Stonoga ewidentnie zdenerwował się za słowa Jacka Murańskiego na II konferencji FAME MMA. Działacz polityczny zablokował transmisję nagrania wydarzenia w naszym kraju. Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym organizacji, Michałem Jurczygą, aby uzyskać komentarz w przedstawionej sprawie.

Zbigniew Stonoga zablokował nagranie konferencji FAME MMA! Mamy jasną odpowiedź federacji!
Foto: Zbigniew Stonoga zablokował nagranie konferencji FAME MMA! Mamy jasną odpowiedź federacji!

22 sierpnia 2022 roku w Łodzi odbyła się druga konferencja prasowa przed galą FAME MMA 15. Podczas jednej z części wystąpił Jacek Murański, który wówczas od kilku dni poprzez działania internetowe dzielił się poglądami dotyczącymi osoby Zbigniewa Stonogi.

Zbigniew Stonoga zablokował konferencję FAME MMA!

“Stary Muran” zarzucał przedsiębiorcy m.in., iż organizuje nieprawdziwe zbiórki pieniędzy.

Stonoga.. Co ich łączy z Szalonym Reporterem? Obaj organizują lipne licytacje. Stonoga d*ma ludzi na kasę naiwniaków, oczywiście ludzie robią to z dobrego serca Ci ludzie działają i wpłacają temu oszustowi te pieniądze. […]

– powiedział na konferencji Murański.

Stonoga szybko zareagował na słowa “Murana” i w wulgarnych słowach zapowiedział, że zastosuje pozew cywilny.

Ty Cześć ku**o. Murański, posłuchaj, Ty śmieciu w du*ę pie**olona k**wo na kaczych łapach, z ch**em na czole. Masz ku**o sprawę karną ze mną.

– przekazał wtedy Zbigniew Stonoga.

Działacz polityczny nie odpuszcza i idzie w zaparte, bowiem zablokowane zostało nagranie II konferencji przed FAME MMA 15 z powodu “skargi dotyczącej zniesławienia”.

Materiał dowodowy zabezpieczony i usunięty z YT.
Teraz można się brać za proces karny i cywilny.

– napisał krótko.

Materiał dowodowy zabezpieczony i usunięty z YT.Teraz można się brać za proces karny i cywilny.

Posted by Zbigniew Stonoga News on Monday, September 12, 2022

FAME MMA odpowiada!

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym organizacji, aby uzyskać komentarz w sprawie usuniętego filmu:

Jesteśmy zaskoczeni zablokowaniem materiału na portalu YouTube. W naszej ocenie podstawą do takiego działania powinien być wyrok sądu lub decyzja innej uprawnionej do takiego działania instytucji. Na chwilę obecną federacja nie otrzymała żadnej tego typu decyzji. Każda z wypowiadających się na naszych konferencjach osób jest świadoma indywidualnej odpowiedzialności za wypowiadane słowa. Jako federacja nie jesteśmy podmiotem uprawnionym do oceny wypowiadanych przez zawodników treści i dokonywania ich kwalifikacji prawnej. Nawiązaliśmy już kontakt z administracją YouTube, jesteśmy otwarci na współpracę. Zależy nam na jak najszybszym rozwiązaniu zaistniałej sytuacji ponieważ zablokowanie całości materiału jest niekorzystne zarówno dla nas jak i dla portalu. 

– mówi nam rzecznik prasowy FAME MMA, Michał Jurczyga.

Ponadto, na dalsze rozwiązanie sprawy należy czekać. Jednakże o wszelkich ruchach będziemy informować na łamach naszego portalu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis