MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME SHOW 3: Michał Cichy chce pomóc choremu Leonowi! Przekazuje miejsce w narożniku!

PRIME SHOW 3: Michał Cichy chce pomóc choremu Leonowi! Przekazuje miejsce w narożniku!

Dużymi krokami zbliża się trzecia edycja PRIME SHOW MMA, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Dojdzie wtedy do starcia naszego dziennikarza Michała Cichego. Przeciwnikiem jego będzie Adrian Cios. Michał chce pomóc choremu Leonowi. Tym samym przekazuje miejsce w narożniku oraz pieniądze ze swojego reflinka PPV.

Cichy

Pod koniec lipca dość niespodziewanie doszło w mediach społecznościowych do mocnej wymiany zdań pomiędzy dziennikarzem i zawodnikiem PRIME SHOW MMA. Pisaliśmy o tym [TUTAJ] Organizacja PRIME postanowiła szybko zareagować i wyjaśnić ten konflikt w klatce.

Podczas pierwszej konferencji doszło do face to face i trzeba przyznać, że Ciosa ponosiły emocje. Sami zobaczcie:

Potrzebna pomoc!

Michał Cichy chce pomóc Leonowi!

Cześć, 1 października walczę na gali PRIME 3 w Radomiu. Zastanawiałem się jak mogę pomóc Leonowi oprócz przekazania mojego zysku z PPV. Postanowiłem, że przekażę MIEJSCE W NAROŻNIKU oraz dwa bilety VIP na galę. Jeśli chciałbyś zobaczyć galę z zupełnie innej perspektywy, która jest przeznaczona tylko dla trenerów, to zapraszam do licytacji. Możesz mi towarzyszyć w ostatnim chwilach przed moim debiutem. Dodatkowo otrzymasz dwa bilety VIP dzięki uprzejmości organizacji PRIME, więc po mojej walce możesz obejrzeć z osobą towarzyszącą resztę gali. Cena wywoławcza: 500 zł.  Koniec licytacji: 15.09.2022, godz. 20  Zapraszam do licytacji, warto pomagać!

Zobacz także:

High League 4: Takiego face to face Ferrari-Bomba nikt się nie spodziewał! [WIDEO] Widzieliście?

Doszło do drugiego face to face pomiędzy Pawłem Bombą, a Amadeuszem Roślikiem. Zobaczyliśmy głębokie spojrzenie oko w oko po dzisiejszym programie ”rundki”, gdzie doszło też do konfrontacji słownej. Do samej walki dojdzie już w sobotę podczas High League 4 w Gliwicach.

Uczestnik Hotelu Paradise zażartował z wspomagaczy w klubie Mirosława Oknińskiego. Trener go wyrzucił! [WIDEO] Co wy na to?

Grzegorz Głuszcz to uczestnik najnowszej edycji Hotelu Paradise. A jak dobrze wiemy, uczestnicy tego tvnowskiego show często szukają swoich szans we freak fightach. Jednym z nich jest wspomniany Grzegorz, który chciał trenować w popularnym klubie Mirosława Oknińskiego. Piszemy “chciał”, bowiem został z niego wyrzucony!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis