MMA PLMMA-VIPZawodnik MMA VIP dymił w mediach! Pięściarz odpowiada: Przyjdź do klubu, wyjaśnimy to jak sportowcy!

Zawodnik MMA VIP dymił w mediach! Pięściarz odpowiada: Przyjdź do klubu, wyjaśnimy to jak sportowcy!

Pięściarz Adrian Domalewski nie wytrzymał i postanowił zareagować! Jak się okazuje w mediach społecznościowych zaczepiać zaczął go zawodnik organizacji MMA VIP. Mowa o Sebastianie Troninie, który stoczył tam dwie walki. Domalewski proponuje sportowe zachowanie i zaprasza Troninę do klubu, gdzie dojdzie do sparingu.

Domalewski

Adrian jest otwarty, żeby doszło do tego w mieszanych sztukach walki mimo, że jest pięściarzem. Domalewski na swoim koncie ma dwie walki w boksie zawodowym. Zakończył je szybko w pierwszej rundzie efektownie przed czasem.

Tronina dostał dwukrotnie szansę walki w organizacji MMA VIP. Nie zaprezentował się wtedy z dobrej strony. Sebastian przegrał przed czasem z Mateuszem Kisielem oraz Oliwierem Gajewskim.

Pięściarz proponuje sportowe rozstrzygnięcie!

Adrian Domalewski wrzucił nagranie z treningu, gdzie zaprasza Sebastiana Troninę na sparing, gdzie sobie wszystko wyjaśnią.

Słuchaj Tronina jeśli powiedziałeś A, to jeżeli masz tyle odwagi to powiedz B. Przyjdź do klubu, wyjaśnimy to jak prawdziwi sportowcy. Pierwszy raz nałożyłem na Ciebie kopacze, więc jeżeli chcesz w MMA, to spróbujemy w MMA, ale jak prawdziwi sportowcy w ringu z zasadami. Druga kwestia tak jak wam obiecałem zrobię z tego lajva i myślę, że przyda Ci się lekcja pokory. Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia, że zachowasz się jak prawdziwy sportowiec i się spotkamy.  

Nagranie poniżej:

Posted by Freak Fight on Friday, August 19, 2022

Wszystko rozpoczęło się w mediach społecznościowych. Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Szeliga o słowach Pasternaka: Ja nie reaguję na te zaczepki internetowych atencjuszy! Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories krótko skomentował wczorajszą wypowiedź doświadczonego zawodnika MMA – Michała Pasternaka. ”Wampir” w mocnych słowach wypowiedział się o freakowym zawodniku FAME MMA. Ponadto podopieczny Mirosława Oknińskiego zapewnił, że robi ”Szeliego” w minutę.

High League 4: Kubiszyn chętnie zastąpi Denisa Załęckiego i zmierzy się ze ”Szpilą”! Co wy na to?

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z Karolem Garncarzem został zapytany o potencjalne wejście na zastępstwo podczas High League 4. Przypomnijmy, że Denis Załęcki siedemnastego września w Gliwicach ma zmierzyć się z Arturem Szpilką. ”Bad Boy” doznał kontuzji, lecz nie zamierza rezygnować z pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis