MMA PLMMA-VIPSynthol-Misiek z Nadarzyna i kolejna walka niskorosłych na gali MMA VIP 5 już we wrześniu!

Synthol-Misiek z Nadarzyna i kolejna walka niskorosłych na gali MMA VIP 5 już we wrześniu!

Wczoraj miała miejsce druga konferencja MMA VIP 5. Kolejna freakowa gala odbędzie się już dziewiątego września, a w tym momencie poznaliśmy główne walki.

Misiek

Nie zabraknie kolejnego starcia niskorosłych. Michał ”Carlito Bandito” Chmielarz zmierzy się z Janem ”Little Johnym” Kempistym.

Jan Kempisty jest świetnym przykładem dla młodzieży. Mimo bycia niskorosłym ma on wiele zainteresowań i pasji. Zawodnik pochodzący z Białegostoku jest posiadaczem niebieskiego pasa brazylijskiego jiu-jitsu. O jego historii pisaliśmy [TUTAJ]

Warto zaznaczyć, że Kempisty ma na swoim koncie już walkę w klatce. Miała ona miejsce na gali PRIME SHOW MMA 3, gdzie przegrał z Maciejem “Big Jackiem” Jaremą.

To jest jedna z głównych walk MMA VIP 5!

Na konferencji ogłoszono również inne główne walki gali MMA VIP 5, która odbędzie się już dziewiątego września.

Swój drugi pojedynek w klatce odnotuje Mirosław ”Misiek z Nadarzyna” Dąbrowski, którzy skrzyżuje rękawice z Szymonem ”Syntholem” Komandosem.

Dąbrowski w debiucie zmierzył się z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” w pierwszej rundzie miał ogromne kłopoty, bowiem po jednym z uderzeń padł na deski. ”Misiek z Nadarzyna” nie wykorzystał jednak okazji. W drugiej rundzie Najman w stójce podłączył przeciwnika, a sędzia wkroczył i przerwał walkę.

Całą konferencję i face to face Miśka z Syntholem zobaczycie poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis