MMA PLMarcin NajmanBinkowski w mocnym stylu komentuje przegraną Najmana: To jest postawa kogoś kto…

Binkowski w mocnym stylu komentuje przegraną Najmana: To jest postawa kogoś kto…

Artur Binkowski pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji MMA VIP 5. Kanał TV Reklama porozmawiał z olimpijczykiem. Było oczywiście pytanie o ostatnią przegraną Marcina Najmana. Binkowski na wywiadzie oglądał walkę ”El Testosterona” i na bieżąco komentował co się w niej działo.

Najman

Częstochowianin wystąpił w main evencie Clout MMA 1 w Warszawie. To było naprawdę duże wyzwanie, bowiem skrzyżował rękawice z uznanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Andrzej potrzebował 16 sekund na udany debiut w freak fightach i mieszanych sztukach walki. ”El Testosteron” zaskoczył na samym początku, ponieważ ruszył i trafił dwoma cepami. Zaraz Najman próbował obalić, ale sam wylądował na plecach. Fonfara wykorzystał okazję i szybko zdemolował oponenta.

Binkowski swoje ostatnie pojedynki stoczył w Polsce. Przy starciu z Krzysztofem Zimnochem pojawiło się spore zainteresowanie, gdy na konferencjach prasowych Artur nazwał swojego rywala konfidentem. Nie brakowało przy tym starciu emocji. Przypomnijmy, że Art podczas walki parokrotnie ugryzł rywala w bark. Artur tłumaczył, że Zimnoch cały czas go przytrzymywał i się kleił.

Binkowski zabiera głos!

Artur Binkowski w rozmowie z TV Reklama wypowiedział się o ostatniej walce Marcina Najmana.

Walki nie widziałem, nie chcę widzieć. Powiedziałem dawno temu tam, gdzie rura Najman wchodzi i brudzi czy te gale freakowe czy w boksie w ringu, czy gdziekolwiek. To jest osoba, która… zauważyłem przez te ostatnie miesiące, gdzie urzęduje w ojczyźnie… zauważyłem, że ludzie starsi, młodsi, chłopiec czy dziewczynka nie mają szacunku do Najmana

Binkowski oglądał i komentował walkę ”El Testosterona”, która została mu pokazana na wywiadzie.

Dobra Najman wychodzi jakiś cep, ale musimy wrócić… kolejny cep, ten nurkuje w dół. To jest postawa kogoś kto nie ma pojęcia co ma robić i się boi. Tutaj nic konkretnie nie dostał, sędzia już zatrzymuje walkę. To co on rzucił na początku było konkretne, ale on nurkował twarzą w matę (śmiech).               

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis